Advert

Tatilden bile güzel Yaz Okulu Okan Koleji’nde!

Okan Koleji bu yaz iki farklı yaz okulu açıyor, veli ve öğrencilere iki alternatif sunuyor. Öğrenciler sanat, spor etkinlerini ya da Türkiye’nin ilk ve tek Çin Yaz Okulu’nu tercih edebilecek

Tatilden bile güzel Yaz Okulu Okan Koleji’nde!
Bu içerik 1347 kez okundu.
Advert

Okan Koleji, yaz tatilinde bile çocukların koşa koşa gideceği Yaz Okulu açıyor. İki farklı programın uygulanacağı yaz okulu 7-12 yaş grubuna hitap edecek. Jimnastik, futbol, basketbol, yüzme, drama ve satranç branşlarında profesyonel antrenör ve öğretmen kadrosu çocuklara yaz okulunda arkadaşlık edecek onların keyifli, eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak. Okan Koleji Yaz Okulu, 12 Haziran-14 Temmuz ve 17 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde olmak üzere iki ayrı dönem olarak planlandı.

Kültür, sanat, eğlence, oyun ve spor ders başlıkları altında birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerin yer aldığı program; 6-8 yaş ve 9-12 yaş olmak üzere iki farklı yaş grubuna hitap edecek. Okan Koleji Yaz Okulunda uluslararası akademik birikim ve yüksek donanımlı standartlarda kampüs olanaklarıyla öğrenciler birbirinden etkili ve farklı aktivitelerle dolu bir yaz okulu geçirme fırsatına sahip olacak.

YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU

Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, basketbol-futbol sahaları, çok amaçlı kapalı spor salonu, golf sahaları, gerçek çim bahçe ve tamamı ahşap oyun gruplu 1000 metrekarelik oyun parkı,  kütüphane, güzel sanatlar uygulama atölyeleri ve sosyal faaliyet stüdyolarıyla 27 bin metrekarelik alana kurulu doğa içinde eşsiz bir kampüs ortamına sahip Okan Koleji’nde öğrenciler yaz tatillerini öğrenerek, araştırma yaparak, yaşayarak kendilerini sosyal ve sportif alanda geliştirebilecek. Okan Koleji Yaz Kampına katılan öğrenciler; çocuk survivor’ı ile eğlenceli atletizm, hedef bulmaya yönelik stratejik oyunlar, müzik ve dans alanlarında sürpriz etkinliklerle eğlenerek içeriği zengin, gelişimi destekleyen aktif bir yaz okulu geçirme fırsatına sahip olacak.

TÜRKİYE’NİN İLK ÇİN YAZ OKULU

Öğrencilerine anaokulundan itibaren İngilizce’nin yanında ikinci yabancı dil olarak Çince öğrenme imkânı sunan Okan Koleji, Türkiye’nin ilk ve tek Çince Yaz Okulu’nu bu yıl 3. kez açıyor. Okan Üniversitesi Konfüçyus Enstitüsü iş birliği hayata geçen Türkiye’nin ilk ve tek Çin Yaz Okulu 12 Haziran 2017 Pazartesi günü başlayacak.

ÇİNCE PRATİK İMKANI

Bu yıl üçüncü kez hazırlanan Çin Kültürü Yaz Kampı, çocuklara Çin kültürünü ve Çin dilini tanıttığı gibi onları Çin kültürünün parçası olan sporlarla da tanıştıracak. Yaz Okulu kapsamında, Çince eğitimin yanı sıra kâğıt kesme sanatı, Çin örgü sanatı, kaligrafi, Çince şarkı öğrenme, Çin Geleneksel Sporları gibi pek çok faaliyet yapılacak. Kampa katılan öğrenciler Çin dil eğitimi alırken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirdikleri aktivitelere katılarak öğrendiklerini pratiğe çevirme imkânı bulacak. Okan Koleji Çince öğretmeni ve Okan Üniversitesi Konfüçyus Enstitüsündeki Çinli öğretmenler tarafından eğitim verilen kampa katılan öğrenciler; Çin mutfağına ait yemeklerin ikramı eşliğinde Okan Üniversitesi içinde yer alan O’Mutfak’ta yapılacak olan törenle sertifika almaya hak kazanacak.

EN BÜYÜK REFERANS OKAN ÜNİVERSİTESİ

Gücünü ve eğitim tecrübesini 25 bin öğrenciye sahip Okan Üniversitesi’nden alan Okan Koleji’nin en büyük avantajı, yeşillikler içinde yer alan, güvenli bir kampüs ortamına sahip olması. Öğrencilerin eğlenerek öğrenmelerini hedefleyerek çocuklarının yaz tatilini verimli değerlendirmeleri konusunda ailelere önemli bir avantaj sunan Okan Koleji, tüm öğrencileri güzel bir Yaz Tatili için Yaz Okullarına bekliyor. 

HABER : TUZLAPRESS GAZETESİ

 

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Savcılık, Olaylı Derbinin Ardından Beşiktaşlı 4 İsmi İfadeye Çağırdı
Savcılık, Olaylı Derbinin Ardından Beşiktaşlı 4 İsmi İfadeye Çağırdı
İYİ BAŞLADIK ANCAK DEVAMINI GETİREMEDİK
İYİ BAŞLADIK ANCAK DEVAMINI GETİREMEDİK