Advert
Advert
Advert

TUGADER (TUZLA GAZETECİLER DERNEĞİ) KURULDU.

İlçemiz Tuzlada bulunan gazetecilerin biraraya gelerek aldıkları karar doğrultusunda geçtiğimiz haftalarda adımları atılan TUGADER (Tuzla Gazeteciler Derneği) 20.06.2017 Salı (bugün) itibari ile resmi olarak kuruldu.

TUGADER (TUZLA GAZETECİLER DERNEĞİ) KURULDU.
Bu içerik 970 kez okundu.

İlçemiz Tuzlada bulunan gazetecilerin biraraya gelerek aldıkları karar doğrultusunda geçtiğimiz haftalarda adımları atılan TUGADER (Tuzla Gazeteciler Derneği) 20.06.2017 Salı (bugün) itibari ile resmi olarak kuruldu. 

Tuzlapress, Turkuaz,Tuzla Manşet, Selam Tuzla, Tuzla Olay,Yeni Tuzla, Anadolu Yakası Haber ve  Mavi  Tuzla Gazetelerinin bir araya gelerek Tuzla'ya ve Basın Dünyasına birlik ve beraberliğin öncüsü olmak ve hizmet etmek için kuruldu.

TUGADER (Tuzla Gazeteciler Derneği)'in  ilk genel kuruluna kadar geçiçi başkanlığına Turkuaz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Oğuzhan Bayrak getirildi.

TUGADER (Tuzla Gazeteciler Derneği) ilk Genel Kurulu ile Yönetim şemasını oluşturarak faaliyetlerine en kısa sürede başlayacaktır 

HABER :TUZLAPRESS GAZETESİ

 

TUGADER Tuzlapress Turkuaz Tuzla Manşet Selam Tuzla Tuzla Olay Yeni Tuzla Anadolu Yakası Haber Mavi Tuzla sondakıka tuzla
Advert
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
G.Saray yabancı sınırına çözüm buldu.
G.Saray yabancı sınırına çözüm buldu.
Cüneyt Çakır Dünya Kupası'nda!
Cüneyt Çakır Dünya Kupası'nda!