Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti İl Başkanları Toplantısı'nda konuşuyor: " FETÖ ihanet çetesinin dümen suyuna girdiler. Ülkesine iftira atanları korumak için yolları arşınlıyorlar." "Adalet istiyorsanız o mahkemelere gidip şehitlerin gazilerin hakkını arayın. Konunun milletvekili dokunulmazlığı ile ilgisi yok. Kamudan ihraç edilen ve açlık grevi başlatanlara yine bunlar sahip çıkıyor. Hiçbirinin derdi demokrasi değil."

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor
Bu içerik 455 kez okundu.
Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Kendini yollara vuran İstanbul'a yürüyen CHP'nin başındaki zat bizim için Başbakan yurt dışına kaçacak diyordu. FETÖ ihanet çetesinin dümen suyuna girdiler. Ülkesine iftira atanları korumak için yolları arşınlıyorlar. Haysiyet cellatlarına milletimiz izin vermedi ama birileri bundan ders çıkarmadı.

2014 mahalli seçimlerini, Cumhurbaşkanlığıseçimlerini, ve halk oylamasını kazanan Ak Parti'nin, milleti ve güvenlik güçleriyle birlikte PKK'yı açtığı çukurlara gömdük, darbe girişimini engelledik, ekonomik saldırıları atlattık. 80 milyonun gönlünde kendimize müstesna bir yer edindik.

Güya adalet diyen ama tüm yargı kurumlarına saldıran  bir zihniyetin derdi asla adalet hukuk olamaz. Terör örgütleri OHAL’den rahatsızsa ve siz de OHAL’e karşı çıkıyorsanız gittiğiniz yol Kandil’in yoludur.

Özellikle ülkemize ve milletimize olan muhabbetinden şüphe duymadığımız MHP'nin duruşuna baktığımızda CHP'nin konumunu çok daha net görebiliyoruz. CHP'nin temsil ettiği çizgi siyaseten farklı söylemde bulunma boyutunu aşmış terör örgütleriyle ve onların arkasındaki güçlerle birlikte hareket ettiğini görmek durumundayız.

Demokrasi sicilleri zaten bozuk olanlar şimdi işi daha ileri götürmüştür. Aklı başında olan herkesin görebildiği bu durum ülkemize karşı kurulan tuzakların bir parçasıdır. Adalet diyen ama mahkemelere saldıran bir zihniyetin derdi asla adalet, hukuk olamaz. bir defa bile gönül diliyle şehitlerimizi andığını duymadığımız kişiler teröristler için dünyayı ayağa kaldırıyorlar. PKK yöneticisi size doğru adım atıyorsunuz diyorsa yolunuz yanlıştır.

Uluslararası mahkemelerin dahi eleştirmediği tarzda davranıyorsanız yaptığınız iş bu ülkenin hayrına değildir. Terör örgütlerine karşı aklınızdan dahi geçirmediğiniz yürüyüşü başlatıyorsanız kimseyi adalete inandıramazsınız. Siz bu tavrınızla dikene su vererek zulmü yüceltiyorsunuz. gittiğiniz yol Kandil ve Pensilvanya'nın yoludur.

http://www.milliyet.com.tr/cumhurbaskani-erdogan-konusuyor-siyaset-2477482/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Koç'tan çarpıcı açıklama!
Ali Koç'tan çarpıcı açıklama! "Vefa Küçük gözlerine inanamadı"
Galatasaray'da Shaqiri bombası!
Galatasaray'da Shaqiri bombası!