Advert

Tuzla Belediyesi Eğitim Birimleri, Piknik Keyfini Birlikte Yaşadı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Eğitim Kenti Tuzla” vizyonuyla hizmete kazandırdığı eğitim birimlerinin öğretmen ve kursiyerleri, eğitim yılın yorgunluğunu piknikte attı.

Tuzla Belediyesi Eğitim Birimleri, Piknik Keyfini Birlikte Yaşadı
Bu içerik 740 kez okundu.
Advert

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Eğitim Kenti Tuzla” vizyonuyla hizmete kazandırdığı eğitim birimlerinin öğretmen ve kursiyerleri, eğitim yılın yorgunluğunu piknikte attı. Tuzla Belediyesi eğitim birimlerinde yetişen çocuklar ve gençler, piknik alanında kurulan sahnenin yıldızı oldu.

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi öğretmen ve kursiyerleri, Tuzla Belediyesi Eğitim Birimleri’nin yıl sonu pikniğinde bir araya geldi. Akfırat’ta düzenlenen ve yaklaşık 2500 kişinin katıldığı piknikte eğitim birimlerinde olduğu gibi oyun alanları da her yaş grubuna özel hazırlandı. Pikniğe katılanlar, şişme oyun alanları, animasyon gösterileri, sokak oyunları, müzikli dans oyunları, yarışmalar, öğrencilerin müzik performansları ile eğlenceli dakikalar geçirdi. Tuzla Belediyesi eğitim birimlerinin kursiyerleri hem animatörler hem de arkadaşlarının sahne performansı eşliğinde doyasıya eğlendi. Farklı şubelerde eğitim alan çocuklar ve gençler, piknik kapsamında düzenlenen organizasyonlarda yeni arkadaşlar edinerek keyifli bir gün geçirdi. Piknikte öğlen yemeği, meyve, içecek, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve dondurma ikram edildi.


Tuzla Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güven Ada, kursiyerlere Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın selamını iletti. Ada, “Tuzla Belediye Başkanımız Sayın Dr. Şadi Yazıcı, çocuklarımızın ve gençlerimizin en iyi şartlarda eğitim alması, sosyalleşmesi, kültür, sanat ve spor alanında yeteneklerini geliştirmesi için tüm imkanları sunuyor. Başkanımız, çocuklarımız ve gençlerimiz için bu imkanları geliştirerek arttırıyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi. 

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAMSUNSPOR'DA TRANSFERLER DEVAM EDİYOR
SAMSUNSPOR'DA TRANSFERLER DEVAM EDİYOR
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Cocu
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Cocu