Advert

15 TEMMUZ DESTANI TUZLA'DA 1.GÜNÜ İLE START VERDİ.

15Temmuz'da yaşanan alçakça ve haince düzenlenen Kanlı Darbe girişiminin yıldönümü Tuzla'da Sahil alanına kurulan sahnede Tuzla protokolü ve Tuzla'lıların katılımıyla gerçekleşti.

15 TEMMUZ DESTANI TUZLA'DA 1.GÜNÜ İLE START VERDİ.
Bu içerik 970 kez okundu.
Advert

15Temmuz'da yaşanan alçakça ve haince düzenlenen Kanlı Darbe girişiminin yıldönümü Tuzla'da Sahil alanına kurulan sahnede  Tuzla'lıların katılımıyla gerçekleşti.

Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır.Tuzla Belediye Başkan'ı Dr.Şadi Yazıcı,Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları Dr.Turgut Özcan,İsmail Çolak,Tuzla Belediyesi Özel Kalem Müdürleri ve Birim Müdürleri,Tuzla Belediyesi Meclis üyeleri ,Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu,şube müdürleri,Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır,Eğitim Kenti Tuzla'nın neferleri okul müdürleri ve öğretmenler,Tuzla İşkur Müdürü Fahri Acar,Tuzla AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Demirci,Tuzla AK Parti Kadın kolları Başkanı Derya Bacacı,Tuzla AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı,Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ergül Özdemir ve Kent Konseyi üyeleri,Tuzla Belediyesi Zabıta Müdürlüğü,Tuzla DP ilçe Başkanı Yaşar Taşkıran ve Tuzla Halkı 15 Temmuz'un nöbetlerinin 1.gecesinde Tuzla Sahil alanınında idi.

Mehteran Takımının gösterisi ile başlayan gece Kuran-ı Kerim Tilaveti ile devam etti.

15 Temmuz gecesi yaşanan kanlı saldırının darbe girişiminin Ülkemize ,Vatanımıza ,Bayrağımıza ,Demokrasimize alçakça yapılan saldırı barkovizyonlardan verilirken ,Sahil alanında bulunan insanların başta Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı olmak üzere gözyaşlarını zor tuttukları o geceyi bırdahada yaşadıkları görüldü..

Ufuk Akın ve Semazen gösterisinin ardından ,ortaya koyulan 15 Temmuz tiyatro gösterisi ve Türk Bayraklarının büyük bir coşku ile herkesin sallaması Kırmızı Beyaz renklere boyanan alanda  muhteşem bir atmosfer göze çarpan ayrıntılar arasında idi.

Burda bugün Tuzla Halkı'nın o hain gecenin ilk anından sonuna kadar, 27 gün süren nöbetlerde herzaman Halk'ının yanında olan Tuzla Kaymakamımız Ali Rıza Çalışır'a ve Tuzla Belediye Başkanımız Dr.Şadi Yazıcı'ya ayrı bir Teşekkür etmek gerektiğini düşünüyoruz,

AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Demirciye,Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı'ya ,Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı'ya da teşekkür ederken  ayrıca bu hain gecenin gene ilk gününden itibaren bugünde Tuzla Halkı ile beraber olan , DP Tuzla İlçe Başkanı Yaşar Taşkıran'nıda unutmamak gerektiği düşüncesindeyiz.

Tuzla bugün Mülkü Amiri,Belediye Başkanı,ve protokol'ü ile Tuzla'lıların yanında oldu.Tuzla Gazeteciler Derneği'de Sahil alanında 15 Temmuz Destanının 1.gününde Tuzla'lılar ile beraberdi.

15 Temmuz Destanı'nın  5 gün sürecek programlarının 1. gününde Tuzla Sahil alanında bugün göremediğimiz Tuzla MHP İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları ile Tuzla CHP  İlçe Başkanlığını tüm Türkiye'nin birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini düşündüğümüz parti ayrımı olmaksızın bütün olarak birlik olmamız gereken bu günlerde herkesi  2. günü görmek dileğiye ...

UNUTMAYALIM UNUTTURMAYALIM .15 TEMMUZ TÜRK HALK'ININ KAHRAMANLIK GECESİDİR...

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ 

 

Tuzla 15 TEMMUZ DESTANI Tuzla Belediyesi Tuzla Kaymakamlığı Tuzla AK Parti İlçe Başkanlığı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAMSUNSPOR'DA TRANSFERLER DEVAM EDİYOR
SAMSUNSPOR'DA TRANSFERLER DEVAM EDİYOR
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Cocu
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Cocu