Advert

TUZLA UNUTMUYOR VE UNUTTURMUYOR....

Tuzla Sahilde 15 Temmuz'un yaklaştığı 3. gecede Tuzla Halkı Tuzla protokolü ve siyasileri ile beraber birlik ve beraberliği haykırarak Nöbete devam etti .

TUZLA UNUTMUYOR VE UNUTTURMUYOR....
Bu içerik 781 kez okundu.
Advert

15Temmuz'da yaşanan alçakça ve haince düzenlenen Kanlı Darbe girişiminin yıldönümünün 3.günü Tuzla'da Sahil alanına kurulan sahnede Tuzla protokolü ve Tuzla'lıların katılımıyla gerçekleşti.

2000 kişi üzerinde  yakın Tuzla'lının  doldurduğu alanda çoşku üst  düzeye çıkarken Ay Yıldız Bayraklar elde Tuzla Halkı bütün oldu.

En küçük Tuzla'lıdan yaşlısına kadar alanda olan Tuzla Halkı 15 Temmuz'u unutmadığını adeta haykırdı.

Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır  ,Tuzla Belediye Başkan'ı Dr.Şadi Yazıcı  ve ,Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk  ,Tuzla Belediyesi Özel Kalem Müdürleri ve Birim Müdürleri,Tuzla Belediyesi Meclis üyeleri ,Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Osman Yırtıcı.Eğitim Kenti Tuzla'nın neferleri okul müdürleri ve öğretmenler,Muhtarlarımız,Tuzla AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Demirci,Tuzla AK Parti Kadın kolları Başkanı Derya Bacacı,Tuzla DP ilçe Başkanı Yaşar Taşkıran , Tuzla Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Tuzla Halkı 15 Temmuz'un nöbetlerinin 3.gecesinde Tuzla Sahil alanınında idi.

Tuzla'da bu akşam 3. gecede haber yaparak seslendiğimiz ,gözlerimizin aradığı Tuzla MHP İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu ve yönetimi Tuzla Sahil alanına gelerek Tuzla Halkının yanında oldu Belediye Başkanımız ile Kaymakamımız ile beraber oldu.

Mehteran Takımının gösterisi ile başlayan gece Kuran-ı Kerim Tilaveti ile devam etti.Kuran-ı Kerim Tilaveti ve okunan duların ardından Tuzla MHP yönetiminin tekbir sesleri ise alkış aldı .

Tuzla bugün gene ilk.gün gibi Mülkü Amiri,Belediye Başkanı,siyasi parti liderleri ve protokol'ü ile Tuzla'lıların yanında oldu.

 

Ayyıldız Bayraklar sahil alanında Kırmızı Beyaz  bir görsel şölen sunar gibiydi.Tuzla Gazeteciler Derneği TUGADER ilk gün ve 2.gün olduğu gibi gene görevinin başında Tuzla Halkı ile beraber nöbetteydi.

3.Gün gene CHP Tuzla İlçe Başkanı ve yönetimi yoktu.Bu tabloda onlarıda görmek isterdik 15 Temmuz'da değil her zaman bir arada olmalarını isteriz 

15 Temmuz'a 1 gün kala 4. Günde Tuzla Sahil'de Tüm Tuzla Bir arada olmak dileğiyle...

UNUTMAYALIM UNUTTURMAYALIM .15 TEMMUZ TÜRK HALK'ININ KAHRAMANLIK GECESİDİR...

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ 

Tuzla Belediyesi Tuzla Ak Parti İlçe Başkanlığı Tuzla MHP İlçe Başkanlığı Tuzla Kaymakamlığı Tuzla Tuzla Sondakıka 15Temmuz Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fatih Terim: Milik, Imbula, Nuri Şahin, Bacca...
Fatih Terim: Milik, Imbula, Nuri Şahin, Bacca...
Domagoj Vida'ya 12 milyon euroluk teklif!
Domagoj Vida'ya 12 milyon euroluk teklif!