Advert

TUZLA TÜRKİYE'YE HAYKIRDI ''BURASI TUZLA BİZ NÖBETTEYİZ''

Tuzla Sahilde 15 Temmuz'un yaklaştığı 4. gecede Tuzla Halkı Tuzla protokolü ve siyasileri ile beraber birlik ve beraberliği haykırarak Nöbete devam etti

TUZLA TÜRKİYE'YE HAYKIRDI ''BURASI TUZLA BİZ NÖBETTEYİZ''
Bu içerik 1176 kez okundu.
Advert

Tuzla Sahilde 15 Temmuz'un yaklaştığı 4. gecede Tuzla Halkı Tuzla protokolü ve siyasileri ile beraber birlik ve beraberliği haykırarak Nöbete devam etti .

Tuzla Sahil  3000 kişiye  yakın Tuzla'lının  doldurduğu alanda çoşku üst  düzeye çıkarken Ay Yıldız Bayraklar elde Tuzla Halkı bütün oldu.

En küçük Tuzla'lıdan yaşlısına kadar alanda olan Tuzla Halkı 15 Temmuz'u unutmadığını adeta haykırdı.

Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve eşi Güler Çalışır ,Tuzla Belediye Başkan'ı Dr.Şadi Yazıcı  ve ,Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk  ,Serhan Kural,Tuzla Belediyesi Özel Kalem Müdürleri ve Birim Müdürleri,Tuzla Belediyesi Meclis üyeleri ,Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri.Eğitim Kenti Tuzla'nın neferleri okul müdürleri ve öğretmenler,Muhtarlarımız,Tuzla AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Demirci,Tuzla AK Parti Kadın kolları Başkanı Derya Bacacı,Tuzla DP ilçe Başkanı Yaşar Taşkıran ,Saadet Partisi İlçe Yönetimi , Tuzla Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Tuzla Halkı 15 Temmuz'un nöbetlerinin 3.gecesinde Tuzla Sahil alanınında idi.

Mehteran Takımının gösterisi ile başlayan gece Kuran-ı Kerim Tilaveti ile devam etti.Kuran-ı Kerim Tilaveti ve barkavizyon gösterileri ile devam etti.

Tuzla bugün gene ilk.gün gibi Mülkü Amiri,Belediye Başkanı,siyasi parti liderleri ve protokol'ü ile Tuzla'lıların yanında oldu.

Ayyıldız Bayraklar sahil alanında Kırmızı Beyaz  bir görsel şölen sunar gibiydi.

Tuzla Gazeteciler Derneği TUGADER ilk gün ikinci gün  ve üçüncü gün olduğu gibi gene görevinin başında Tuzla Halkı ile beraber nöbetteydi.

TRT Haber Spikeri Pelin Çift bugün Tuzla'lıların Misafiri oldu ve 15 Temmuz Gecesini anlattı

UNUTMAYALIM UNUTTURMAYALIM .15 TEMMUZ TÜRK HALK'ININ KAHRAMANLIK GECESİ VE BİR MİLLETİN YENİDEN DİRİLİŞİNİN DESTANIDIR.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ 

Tuzla Belediyesi Tuzla Kaymakamlığı Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü Tuzla 15 Temmuz Tuzla Son Dakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'a çifte müjde!
Galatasaray'a çifte müjde!
Tolgay Arslan gitti, gidiyor!
Tolgay Arslan gitti, gidiyor!