Advert
Advert
Advert

Tatlıses "Bizde Bu Lider Varken Hiçbir Şey Olmaz" Diyerek Erdoğan'a Övgüler Dizdi

İbrahim Tatlıses, 15 Temmuz şehitlerimizi ve gazilerimizi anmak için video paylaştı. Altına "Bizde bu lider varken Türkiye'ye hiçbir şey olmaz." diyerek Erdoğan'a övgüler dizdi.

Tatlıses
Bu içerik 262 kez okundu.
Advert

Ünlü şarkıcı  İbrahim Tatlıses,  Instagram hesabından 15 Temmuz hain darbe girişiminde kahramanlık destanı yazan şehitlerimizi ve gazilerimizi andı.  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan için de "Bizde böyle bir lider varken  Türkiye'ye kimse bir şey yapamaz dedi."

"EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ TÜRK MİLLETİNDİR"

İmparator lakaplı şarkıcı, 15 Temmuz şehitlerini ve gazilerini anmak için paylaştığı videoda "Egemenlik kayıtsız şartsız Türk milletindir." dedi. Videonun altına da şu notu düştü: "Hain darbe girişimini engelleyerek, tüm dünyaya demokrasi dersi verdik. Bu millet öyle büyük bir millet ki; ülkesini darbeye, teröre yedirmedi ve asla da yedirmeyecek. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun. 15 Temmuz'da yitirdiğimiz şehitlerimizi rahmetle ve sonsuz bir minnetle anıyorum... Bu vesileyle darbeye karşı ülkemizi savunan, darbenin karşısında dimdik durarak, demokrasi mücadelesi veren Sayın Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ve o gün sokağa çıkan tüm halkımıza, gazilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizde bu lider, bu millet varken güçlü  Türkiye'nin önünde kimse duramaz!"

https://www.sondakika.com/haber/haber-tatlises-bizde-bu-lider-varken-hicbir-sey-olmaz-9833837/

Advert
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Robinho, Sivas'a gitti
Robinho, Sivas'a gitti
Türkiye'nin de Katılacağı UEFA Uluslar Ligi Kuraları Yarın Çekilecek
Türkiye'nin de Katılacağı UEFA Uluslar Ligi Kuraları Yarın Çekilecek