Advert

Meclis Başkanı Anlattı! AK Partili ve CHP'li Vekil Arasında "Milli Görüş" Diyaloğu

15 Temmuz darbe girişiminde bombaların hedefinde olan TBMM'de yaşananlara değinen Başkan Kahraman, CHP'li Özel ile AK Partili Gündoğdu'nun arasında geçen "milli görüş" diyaloğunu anlattı.

Meclis Başkanı Anlattı! AK Partili ve CHP'li Vekil Arasında
Bu içerik 305 kez okundu.
Advert

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki 15 Temmuz Özel Oturumu, Meclis Başkanı  İsmail Kahraman'ın konuşmasıyla başladı. 15 Temmuz gecesi Meclis'te yaşananlara değinen Kahraman,  AK Parti  Ankara  Milletvekili  Ahmet Gündoğduile  CHP  Manisa  Milletvekili  Özgür Özel arasında geçen diyaloğu ilk kez anlattı. Kahraman, 15 Temmuz gecesi Meclis'e gelen  CHP'li Özel'in  AK Parti  Milletvekili Gündoğdu'nun ceketini giydiğini, Özel'in "Kaderimizde milli görüş gömleğini giymek de varmış" dediğini söyledi.

"KADERDE MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ GİYMEK DE VARMIŞ"

15 Temmuz gecesi Meclis'te yaşanan diyaloğa değinen Kahraman, " Ahmet Gündoğdu Bey geldi, Özgür Bey'e dedi ki, 'Ben ceketimi sana vereyim, olur sana' dedi, Özgür Bey aldı, güzel bir konuşma yaptı, "Kaderde milli görüş gömleğini giymek de varmış" dedi. Gerektiğinde bir yumruk halinde bir araya geliriz. 15 Temmuz bunun bir ispatıdır." açıklamasında bulundu.

https://www.sondakika.com/haber/haber-meclis-baskani-kahraman-dan-15-temmuz-gunu-9834645/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir 3 - 1 Kayserispor
Başakşehir 3 - 1 Kayserispor
Fatih Terim'in cezası belli oldu!
Fatih Terim'in cezası belli oldu!