Advert

Harun Kolçak'ın Vefatının Ardından Kedileri Sahipsiz Kaldı

Harun Kolçak'ın Gümüşsuyu'ndaki evinde beslediği iki kedisi, sanatçının ölümüyle sahipsiz kaldı. Hayvanseverler kedileri sahiplenmek için adeta sıraya girdi

Harun Kolçak'ın Vefatının Ardından Kedileri Sahipsiz Kaldı
Bu içerik 693 kez okundu.
Advert

Harun Kolçak'ın Vefatının Ardından Kedileri Sahipsiz Kaldı, System.String[]

62 yaşında prostat kanseri nedeniyle hayata gözlerini yuman  Harun Kolçak'ın bakıp beslediği kesileri sahipsiz kaldı. Kolçak'ın kedilerine sahip çıkmak için herkes adeta sıraya girdi.

HARUN KOLÇAK'IN YAKIN ARKADAŞI KEDİLER İÇİN SAHİP ARADI

Sanatçının yakın dostu Sibel Benekli  Instagram hesabından "Harunumuzun kızları Pamuk & Eylül. Şimdilik Harun'un evinde ben bakıyorum ama yeni yuvaya ihtiyaçları var. Benim evimde 12 kedim var. Anlaşabilseler keşke. Onun çocuklarına onun kadar iyi bakacak dostlar arıyorum bilginiz olsun. Şimdiden teşekkürler" yazdı.

KEDİLER İÇİN SIRAYA GİRDİLER

Müzisyen kimliğinin yanı sıra hayvanlara olan düşkünlüğüyle de bilinen usta sanatçının Gümüşsuyu'ndaki evinde vaktinin büyük bir bölümünü beraber geçirdiği Pamuk ve  Eylül adındaki kedilerini sahiplenmek isteyen vatandaşlar, Sibel Benekli'yle iletişime geçti. Son beş günde 100'den fazla kişinin Kolçak'ın kedilerini sahiplenmek için Benekli'ye ulaştığı öğrenildi. Sibel Benekli yine  Instagram hesabından Kolçak'ın köpeğini sahiplendirdiğini şu sözlerle paylaştı: Harunum Laika emin ellerde.
https://www.sondakika.com/haber/haber-harun-kolcak-vefat-edince-kedileri-sahipsiz-kaldi-9871338/
 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GALATASARAY'IN UEFA AVRUPA LİGİ'NDEKİ KESİNLEŞEN MUHTEMEL RAKİPLERİ
GALATASARAY'IN UEFA AVRUPA LİGİ'NDEKİ KESİNLEŞEN MUHTEMEL RAKİPLERİ
MADEM ÖYLE
MADEM ÖYLE