Advert

ŞEHRİYAZ MANZARA

Tuzla'nın yükselen Değeri Şehriyaz Manzara Aydıntepe'de Görkemi ile yükseliyor.

ŞEHRİYAZ MANZARA
Bu içerik 1982 kez okundu.
Advert

Tuzla’nın yeni projesi Şehriyaz Manzara, Aydıntepe’de Evora’ya komşu olarak yükselmeye devam ediyor.

Aydıntepe'nin Özel Projesi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından 27 Ağustos 2016 tarihinde temeli atılan Şehriyaz Manzara Tuzla’ya hakimiyeti, merkeze yakınlığı ve konumu itibari ile şimdiden göz kamaştırıyor.

İçmeler köprüsüne yapılacak olan kelebek yeni yol kavşağı Metro durağı ve Tuzla'ya hakimiyeti ile 2500 kişinin oturacağı Şehriyaz Manzara kısa sürede ciddi prim yaparak Tuzla'nın gözde sitelerinden biri olmaya aday.

MB Holding Balpa İnşaat tarafından, inşaatı süren Şehriyaz Manzara Konutları’nın 8 bloğu tamamlanarak kendini göstermeye başladı.

 

Şehriyaz Manzara Konutları, toplam 8 bloktan oluşuyor.Bölgenin gelişmesi İçmeler meydanına yapılacak olan yonca şeklindeki yol düzeni ,gelecek olan metro istasyonu ve Sabiha gökçenden gelecek olan yol Şehriyaz Manzara konutlarının değerini her gün dahada arttırıyor.

Gerek Yatırım için Gerekse Aile Olarak oturmak için Tuzla'da kaçırılmıycak fırsat olan Şehriyaz Manzara da Oturum Mayıs ayında başlıyacak

Toplam 517 daireden oluşacak olan Şehriyaz Manzara ’da yeşil alan, çocuk oyun alanları, otopark ve çarşı dükkanları ile yeni bir yaşam alanı oluşacak.

Şehriyaz Manzara Konutları’nda 3+1 daireler 149 m2, 2+1 daireler 112,101 m2 ve 99 m2 olarak yapılırken, konumu itibari ile İçmeler bölgesinin tam merkezinde bulunması okul, çarşı, alışveriş merkezleri, hastane, ulaşım ve gelecek olan metroya yürüme mesafesinde olmasıyla Tuzla’nın özel projelerinden biri olmaya aday gösteriliyor.

Şehriyaz Konutları’nda bloklar bodrum dahil 15 kattan oluşurken, sadece 2 blok 7 kattan oluşuyor.Muhteşem Deniz manzarası hem adalar hem Yalova tarafı ile dikkat çekiyor.

Gelişen ve büyüyen Tuzla’nın merkezinde bulunan Şehriyaz Manzara 2018 Nisan Mayıs aylarında oturuma başlayarak ortalama 2 bin ile 3 bin kişi arasında bir yerleşim yeri olarak Tuzla’daki yerini alacak ve Tuzla'dan İçmeler köprüsüne ve E5 den geçerken yükselen binaları ile göze Şehriyaz Manzara hız kesmeden yükselmeye devam ediyor .

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ  

Erkan Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı 

0216 507 24 34 

0538 503 37 17

Tuzla Şehriyaz Manazara Satılık Daire Tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Trabzonspor 1 - Göztepe  2
Trabzonspor 1 - Göztepe 2