Advert

ŞEHİR KOLEJİ YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI AÇTI...

Şehir Koleji 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemine büyük bir törenle açılış yaparak başladı.

ŞEHİR KOLEJİ YENİ  EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI AÇTI...
Bu içerik 1311 kez okundu.
Advert

 Şehir Koleji 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemine  büyük bir törenle açılış yaparak başladı.

Şehir Koleji Kurucusu  Özkan Göksal ve ekibi yeni Eğitim Öğretim yılına merhaba derken ,tüm öğretmenlerin,velilerin ve öğrencilerin heyacanı yüzlerinden belli oldu.

 

Tuzla Şehir Kolejinde açılış törenin İstiklal Marşı ve Saygı duruşuyla başlaması, öğrencilerin coşku içerisinde Türk bayraklarını sallamasıyla heyecanı daha da arttırdı.

    

Şehir koleji yönetici kadrosu, donanımlı öğretmen kadrosu ve idari personel kadrosu ile Eğitim-Öğretim yılının bu ilk gününde tam kadro ile görevlerinin başında hazır bulundular.

 

Şehir Koleji Kurucusu  Özkan Göksal açılışta tüm misafirleri ile yakından ilgilendi.

Şehir Koleji Kurucusu  Özkan Göksal öğrencilere sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmelerini Temennisinde bulunarak öğrencilere başarılar diledi.

Şehir Koleji Genel Müdürü  Hayati Oktay açılışta tüm öğrenci ve velilere seslendi.

Şehir Koleji Genel Müdürü  Hayati Oktay  yaptığı konuşmada 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında akademik açıdan uygulanacak eğitim programları ve dersliklerde yapılan yenilikler hakkında bilgi verdi.

Oktay konuşmasını velilere öğrencilerin başarısı için okuldaki öğretmen ve yöneticilerle sürekli iletişimde olmalarını belirterek,öğrencilere başarının anahtarlarını anlattı,, yeni eğitim yılında sağlık, başarı ve özveri dilediklerinde bulundu.

Törende yaz dönemi içerisinde yapılan il , ilçe Karate yarışmalarında  dereceye girerek birinci olan öğrencilerden Armine Erkan, Zeynep Asya Yalçın, Selim Arda  Yalçın  tüm misafirlerden büyük alkış aldı.

 Bu çoşkulu  açılış töreni öğrencileri temsil eden renkli balonların gökyüzüne uçurulmasının ardından ilk ders zili çaldı.

Tuzlapress Gazetesi olarak Şehir Koleji'nin Kurucusu Özkan Göksal ve Genel Müdür Hayati Oktay nezdinde Halkla İlşkiler Sorumlusu Seral Çetin ve tüm Eğitim Kadrosuna yeni yılda başarılar dileriz .

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

         

                             

Tuzla Şehir Koleji Tuzla Özkan Göksal Hayati Oktay Seral Çetin
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akhisarspor  0 - Krasnodar maç sonucu: 1
Akhisarspor 0 - Krasnodar maç sonucu: 1
ANTRENMANDA YILDIZ FUTBOLCUNUN AYAĞI KIRILDI
ANTRENMANDA YILDIZ FUTBOLCUNUN AYAĞI KIRILDI