Advert

TUZLA'DA EĞİTİM ÖĞRETİM BAŞLADI...

2017/2018 Eğitim Öğtretim Yılı Tuzla'da çoşku ile açıldı.

TUZLA'DA EĞİTİM ÖĞRETİM BAŞLADI...
Bu içerik 1108 kez okundu.
Advert

2017/2018 Eğitim Öğtretim Yılı Tuzla'da çoşku ile açıldı.

Zübeyda Hanım ilk Okulunda yapılan açılış törenine Tuzla Kaymakam'ı Ali Rıza Çalışır, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Birkan Onat, Hacı Osman Yırtıcı, Adnan Sarı Yıldız, Oluver Öztürkler, Tuzla İlçe Halk Eğitimi Müdürü Metin Çangır, Tuzla Müftüsü Aşır Durgun, Tuzla Belediyesi Protokol Müdürü Hüseyin Koca, Tuzla Ensar Vakfı Başkanı Mustafa SelviTopi Tuzla'da bulunan Okul Müdürleri ve veliler katıldı.

Tuzla Zübeyda Hanım İlk Okulu Müdürü Bayram Göksu, küçük Okul izcileri ile beraber misafirlerini karşıladı. Kaymakan Çalışır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alireisoğlu ve Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı ile  küçük izciler sohbet ettiler.

Tuzla  Zübeyda Hanım İlk Okulu Müdürü Bayram Göksu'nun açılılş konuşmasını yaptığı törende sırası ile İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ahmet Aliresioğlu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Kaymakam'ı Ali Rıza Çalışır konuşma yaptılar.

Kaymakam Çalışır, Başakan Yazıcı Ve Milli Eğitim Müdürü Alireisoğlu 2017/2018 Eğitim ve Öğretim yılıının hayırlara vesile olmasını dileyerek öğrenciler başarılar dilediler.

Tuzlapress Gazetesi olarak  başta Tuzla Kaymakamımız Ali Rıza Çalışır nezdinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlun'a, Şube Müdürlerimize Tuzla'da bulunan tüm Okullarımızın değerli Müdürlerine, Eğitim öncüsü Öğretmenlerimize ve Öğrencilerimize 2017/2018 Eğitim Öğretim yılında başarılar dilerken bugüne kadar olduğu gibi Eğitim Kenti Tuzla'da  elimizden geldiğince eğitim için bize düşeni yapacağımızı belirtiriz.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

Tuzla Dr. Şadi Yazıcı Ahmet Alireisoğlu Ali Rıza Çalışır Bayram Göksu Tuzla Zübeyda Hanım İlk Okulu Birkan Onat Hacı Osman Yırtıcı Adnan Sarı Yıldız Oluver Öztürk Metin Çangır
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Trabzonspor 1 - Göztepe  2
Trabzonspor 1 - Göztepe 2