Advert

ÖZEL TUZLA BİREY ANADOLU LİSESİ AÇILDI..

Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi, Postane Mahallesi’ndeki yerinde yeni eğitim öğretim dönemine “Merhaba” dedi.

ÖZEL TUZLA BİREY ANADOLU LİSESİ AÇILDI..
Bu içerik 1876 kez okundu.
Advert

Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi, Postane Mahallesi’ndeki yerinde yeni eğitim öğretim dönemine “Merhaba” dedi.

Köklü bir eğitim geçmişine sahip olan Özel Birey Eğitim Kurumları’nın yeni okulu Tuzla’da açıldı. Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi olarak faaliyete başlayan okulun açılışına Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Mahalle Muhtarları, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri ve veliler katıldı.

250 öğrenci kapasitesine sahip olan ve 13 derslikten oluşan Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi’nin açılışında konuşan Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, yeni eğitim öğretim döneminin hayırlı olmasını temenni ederek, eğitim alanında yatırım yapanları tebrik etti.

“ Üretken ve mutlu bireyler” yetiştirmeyi hedefleyen Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi, hepsi branşında uzman öğretmenler tarafından öğrencilerin üniversite sınavına kadar hiçbir eksiği kalmadan yol almalarını sağlamayı hedefliyor.

Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi, 250 öğrenci kapasitesine ve en fazla 18 öğrenciden oluşan sınıflara sahiptir. Dolayısıyla az kişilik butik sınıflarda akademik başarı ve öğrenme çok daha fazla gelişmektedir. Bunun yanı sıra sağladığı 13 derslik, 1 görsel sanatlar dersliği, 1 fizik ve kimya laboratuvarı, 1 spor salonu, öğrencilerin dinlenebileceği deniz manzaralı kafeterya ve rehberlik servisi ile daha ilk yılından tüm fiziki şartlarıyla eğitim öğretim dönemine hızlı bir giriş yaptı. 

Tuzla İlçe Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi Okul Müdürü Osman Kaya ile Okulu gezdi.

Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi Kurucularından Coşkun Dursunoğlu açılışa katılan Tuzla Gazeteciler Derneğini kapıda karşılayarak yakın ilgi alaka gösterdi.

Okul açılışında aynı zamanda da öğrenciler öğretmenleri ile ders halindeydiler.

Okulun en üst katı yemekhane ve kafeterya olarak ayrılmış

Tugader ( Tuzla Gazeteciler Derneği)

HABER. TUZLAPRESS GAZETESİ

Tugader Tuzla Gazeteciler Derneği Tuzla Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Tuzla Birey Anadolu Lisesi Tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Trabzonspor 1 - Göztepe  2
Trabzonspor 1 - Göztepe 2