Advert

GAZİLERİMİZE VEFA ..

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi 19 Eylül Gaziler günü’nde Tuzlalı Gaziler ve Aileleri onuruna akşam yemeği düzenledi.

GAZİLERİMİZE VEFA ..
Bu içerik 625 kez okundu.
Advert

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi 19 Eylül Gaziler günü’nde Tuzlalı Gaziler ve Aileleri onuruna akşam yemeği düzenledi.

 

Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Eşi Güler Çalışır, Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral İbrahim Özdem Koçer, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı Ve Eşi Başhekim Fatma Yazıcı,Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu Tuzla Muharip Gaziler Derneği Başkanı Osman Yıldız, Siyasi Parti temsilcileri, Muhtarlar Ve Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri,Tuzla Gazeteciler Derneği  İle Tuzlalı Gaziler Katıldı.

 

19 Eylül Gaziler Günü yemeğinde Gaziler ve Aileleriyle yemekte aynı masayı paylaştı.

 

Kaymakam Çalışır ,Başkan Yazıcı,ve protokol her masada ayrı olarak Gaziler ve aileleri oturdu

 

İlk olarak Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı ve ardından  Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır Ayyıldız tesislerinde düzenlenen gece öncesi kısa birer konuşma yaptılar.

 

Kaymakam Çalışır konuşmasında bu özel günde bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek bu vatan için canını hiç düşünmeden ortaya koyan Gazilere teşekkür ederek onlarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

 

Başkan Yazıcı ise konuşmasında Gazi ailelerine ve Gazilere şükranlarını ileterek her zaman yanlarında olduğunu belirtirken ,Gazilerin Kıbrıs'a gitme isteğini hemen yerine getirelim sözleri ile alkış alırken ,''Kore Gazilerimiz de Kore'ye gitmek isterse ''sözü ile salonda tebessümler estirdi.

 

Tuzla Muharip Gaziler Derneği Başkanı Osman Yıldız Tuzla Gazilerine verdikleri destekten dolayı Tuzla Kaymakamı  ve Başkan  Yazıcı'ya teşekkür ederken ''bizler bu ilçede yaşamaktan son derece mutlu ve gururluyuz ne mutlu bizeki bizim bu ilçede bizler düşünen ve her zaman yanımızda olan bizlere bunu hissettiren idarecilerimiz var '' ifadelerini kullanarak Kaymakam Çalışır ve Başkan Yazıcı'ya birer plaket hediye ettiler.

 

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

 

 

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Trabzonspor 1 - Göztepe  2
Trabzonspor 1 - Göztepe 2