Advert

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 5000 ÖĞRENCİYE EĞİTİM YARDIMI..

Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitim yardımında bulunuyor.

TUZLA BELEDİYESİ'NDEN 5000 ÖĞRENCİYE EĞİTİM YARDIMI..
Bu içerik 926 kez okundu.
Advert

Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitim yardımında bulunuyor. Tuzla Belediyesi, 5.000 ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisine kişi başı 100’er TL.lik eğitim yardımı kuponu vererek anlaşmalı kırtasiye ve tuhafiyelerden ihtiyaç duydukları okul alışverişlerini yapma imkanı sağlıyor.


Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Eğitim Kenti Tuzla” vizyonuyla ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bu yıl da eğitim yardımını sürdürüyor.

Geçtiğimiz yıllarda Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda eğitim seti şeklinde yapılan yardımların içeriği bu yıl daha geniş bir hal aldı. Tuzla Belediyesi, 5.000 ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisine kişi başı 100’er TL.lik yardımda bulunarak öğrencilerin anlaşmalı 4 tuhafiye ve 7 kırtasiyeden okul alışverişini yapmalarını sağlıyor.

Öğrenciler, kuponları okul ihtiyaçlarına göre kırtasiye, tuhafiye veya her ikisinde de kullanabiliyor. Tuzla Belediyesi, anlaşmalı kırtasiye ve tuhafiyelerin fiyat politikasını da yakından takip ederek öğrencilerin ekonomik alışveriş yapmalarını sağlıyor.
Veliler, çocuklarına yapılan eğitim yardımı için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

HABER. TUZLAPRESS GAZETESİ

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akhisarspor  0 - Krasnodar maç sonucu: 1
Akhisarspor 0 - Krasnodar maç sonucu: 1
ANTRENMANDA YILDIZ FUTBOLCUNUN AYAĞI KIRILDI
ANTRENMANDA YILDIZ FUTBOLCUNUN AYAĞI KIRILDI