Advert

NACİ AYDIN VE YÖNETİMİNDEN TUGADER'E TAM DESTEK...

Tuzla Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Naci Aydın ve yönetimi kurulduğu günden itibaren Tuzla'da ses getiren TUGADER( Tuzla Gazeteciler Derneği) 'e Ahilik haftası dolayısıyla bir kahvaltı verdi.

NACİ AYDIN VE YÖNETİMİNDEN TUGADER'E TAM DESTEK...
Bu içerik 809 kez okundu.
Advert

Tuzla Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Naci Aydın ve yönetimi kurulduğu günden itibaren Tuzla'da ses getiren TUGADER( Tuzla Gazeteciler Derneği) 'e Ahilik haftası dolayısıyla Tuzla Kahve Deryasında bir kahvaltı verdi. 

TUGADER( Tuzla Gazeteciler Derneği) Başkanı Oğuzhan Bayrak, Başkan Vekili Erkan Şensoy, Genel Sekreter Levent Ayhan Kurucu üyeler Doğan Şerefli,Murat Çaltepe ve Mükremin Özkayan'ın katıldığı kahvaltıya Tuzla esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifi Başkanı Naci Aydın, Ali Dindar, Hakan Çetinkol, İsmail Öz, Seyfettin Tekin ve Prizma optik'in sahibi Levent Uğur katıldı. 

Tuzla Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Naci Aydın Tuzla'da birlik ve beraberliğin önemli olduğunu bunun önce kurumlardan başladığını ve Tuzla'da basının bunda önemli rol oynadığını dile getirirken Tuzla Gazetecilerinin bir dernek çatışı altında bir araya gelmelerinin Tuzla için bir kazanç olduğunun dile getirirken Şahsı ve yönetimiyle beraber Tuzla Gazeteciler Derneğine hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti.

Genelde Tuzla Gündemi hakkında keyfi bir sohbet halinde geçen kahvaltı programında Başkan Bayrak Şahsı ve yönetimi olarak Tuzla Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Naci Aydın nezninde verdikleri destek ve temennilerden dolayı teşekkür etti.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ 

HABER YAYIN / EMİNE DEMİR

TUZLA ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOPARATİFİ NACİ AYDIN TUGADER OĞUZHAN BAYRAK DOĞAN ŞEREFLİ MURAT ÇALTEPE LEVENT AYHAN MÜKREMİN ÖZKAYAN HAKAN ÇETİNKOL İSMAİL ÖZ SEYFETTİN TEKİN LEVENT UĞUR ERKAN ŞENSOY TUZLA
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Trabzonspor 1 - Göztepe  2
Trabzonspor 1 - Göztepe 2