Advert

CHP’DEN CEM EVİ’NE “ŞERH”

Tuzla Belediyesi 2018 yılı performans ve bütçe görüşmelerinin yapıldığı Ekim ayı son meclisinde CHP’li Meclis Üyelerinin Konaşlı’da yapılan Cem Evi inşaatının bulunduğu parselle ilgili yapılan oylamada rapora “Şerh” koydukları ortaya çıktı.

CHP’DEN CEM EVİ’NE “ŞERH”
Bu içerik 2783 kez okundu.
Advert

Aydınlı Konaşlı’da inşaatı devam eden Cem Evi’nin bulunduğu parselle alakalı CHP’li Tuzla Belediyesi Meclis Üyelerinin rapora “ŞERH” koyması Tuzla siyasetinde bomba etkisi yarattı.

Kural ortaya çıkardı

Tuzla Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Serhan Kural’ın raporlar hakkında söz almasıyla ortaya çıkan “şerh” olayında, CHP’nin neden Cem Evinin yerini engellemeye çalıştığı anlaşılamazken, bu konu hakkında nasıl bir açıklama yapacağı ise tam bir merak konusu oldu.

Başkan Yazıcı şaşkınlığını gizleyemedi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı konu hakkında şaşkınlığını dile getirerek, yaptığı açıklamasında, “Cem Evinin yeri ile alakalı CHP’li Meclis Üyelerinin şerh koymasına çok şaşırdım” dedi.
Polatoğlu tekrardan değerlendirilmesini istedi.

Tuzla Belediyesi CHP’li Meclis Üyeleri adına söz alan Önder Polatoğlu ise, bu raporun tekrardan değerlendirilmesi isteyerek, raporun meclise geri gelmesini istedi.

Rapor AK Partililerin desteği ile geçti

CHP’li Meclis Üyelerinin hayati bir konuda nasıl böylesine hareket ettikleri anlaşılmazken, rapor AK Partili Meclis Üyelerinin desteğiyle meclisten onay aldı.

Konu hakkında CHP Tuzla İlçe Başkanlığının nasıl bir tavır alacağı yada nasıl açıklama yapacağı ise tam bir merak konusu.

TURKUAZ GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ VE 

TUZLA GAZETECİLER DERNEĞİ BAŞKANI 

OĞUZHAN BAYRAK / ÖZEL HABERİ

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

TUZLA BELEDİYESİ TUZLA TURKUAZ GAZETESİ TUZLA GAZETECİLER DERNEĞİ
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ TAKIM'IN RAKİPLERİ BELLİ OLDU
MİLLİ TAKIM'IN RAKİPLERİ BELLİ OLDU
TRABZONSPOR'A KUCKA'DAN KÖTÜ HABER
TRABZONSPOR'A KUCKA'DAN KÖTÜ HABER