Advert

TUZLASPOR OKAN HASTANESİ'NİN EMİN ELLERİNDE

Tuzlaspor Kulübü Okan Üniversitesi ile bugün sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı

TUZLASPOR OKAN HASTANESİ'NİN EMİN ELLERİNDE
Bu içerik 1639 kez okundu.
Advert

Tuzlaspor Kulübü Okan Üniversitesi ile bugün sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Okan Üniversitesi Hastanesi, yapılan anlaşma ile Tuzlaspor’a, Türk futbolunda yükseliş sürecinde destek olmayı ve bölgemizde sağlıklı yaşam bilincini yaygınlaştırmayı hedefliyor.

İki kurum arasında önemli bir sinerji yaratacak sağlık sponsorluğu anlaşmasının,imza töreni yapıldı .


 Okan Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleştirilen imza törenine, Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan, Okan Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Alper Tunga Demiarslan, Okan Üniversitesi Hastanesi Yöneticileri, Tuzlaspor Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erdoğan, Yönetim Kurulu üyesi Ali Kanıçok.Teknik direktör Mehmet Birinci ,yardımcı hocalar,futbol takımının tamamı ve kulüp müdürü Selahattin Çevik ile idari menejer Suphi Tarım katıldı.

 

Okan Üniversitesi tarafından Tuzlaspor'a verilen kokteyl'den sonra imza töreni için salona geçildi.

İmza töreninin ardından konuşan Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan, “Çocuklar ve gençlerimizin sağlıklı yaşam bilinci ile büyümeleri, spor ile iç içe yaşamaları çok önemli. Tuzlaspor, kadrosu çok genç bir alt yapıdan oluşmakta ve bölgenin yükselen değerleri arasındadır ''dedi .

 

Okan sözlerini ''Her iki kurum için de önceliğimiz sağlıklı yaşam olduğu için bu işbirliğinin anlamı çok yüksek. Bugün, burada bir arada olmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz'' derken

Sözlerini ''Murat Erdoğan, Ümit Davala,  Cihan Haspolatlı, Yıldıray Baştürk gibi Türkiye’nin kıymetli futbolcularının, yönetimi devralması ile yeni bir döneme başlayan Tuzlaspor’u bölgenin en güçlü hastanesi olarak her zaman destekliyoruz ve daima destekleyeceğiz” ifadelerinde bulunarak bitirdi.

 

Tuzlaspor Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erdoğan, “Tuzlaspor'un başlıca ilkelerinden olan sporcu sağlığı konusunda bize tam kapsamlı koşulsuz desteği olan Okan Üniversitesi Hastanesi’ne teşekkürü borç biliriz. Bundan sonraki süreçte kurumsal işbirliği konusunda anlaşmaya varmamızdan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu mutluğumuza eşlik eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz’’ dedi

İmza töreninden sonra Tuzlaspor Kulübü Başkanı Murat Erdoğan  Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan, Okan Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Alper Tunga Demiarslan,' üzerlerinde isimleri yazılı olan Tuzlaspor forması hediye etti.

Tuzlaspor'lu futbolcuların ve Tuzlaspor yönetim kurulunun Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan ile toplu resim çekiminin ardından program sona erdi 

Okan Üniversitesi Hastanesi ile Tuzlaspor kulübü arasında imzalanan protokol programına Tugader(Tuzla Gazeteciler Derneği)de katılarak destek oldu .

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ 

HABER ..GENEL YAYIN YÖNETMENİ ERKAN ŞENSOY

Okan Üniversitesi Tuzlaspor Can Özkan Okan Murat Erdoğan Tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Trabzonspor 1 - Göztepe  2
Trabzonspor 1 - Göztepe 2