Advert

81 İLİN VALİSİ BEŞTEPE'DE

Beştepe'de 81 ilin valisine konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Ülkemiz boyunduruk altına alınmak isteniyor. Bizim alan el değil veren el konumuna gelmemiz birilerinin kabusudur"dedi.

 81 İLİN VALİSİ BEŞTEPE'DE
Bu içerik 343 kez okundu.
Advert

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanCumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Valiler Toplantısı'nda konuşuyor. "İstişare gereklidir.Hiçbirzaman ihmal etmeyeceğiz" diyen Erdoğan'ın konuşmasının satır başları şöyle: Ülkemiz bir süredir tarihmin en krtiik sürecini yaşamaktadır. Türkiye içeriden ve dışarıdan kuşatılmaya çalışıyor. Ülkemiz boyunduruk altına alınmak isteniyor. Bizim alan el değil veren el konumuna gelmemzi birilerinin kabusudur. İddialı ve güçlü bir Türkiye'yi hazmedemiyorlar. 

Uzun yıllardır sadece ileri garnizon gibi görülen bir ülkenin aldığı kararları hayata geçirme iradesi göstermesini kabul edemiyorlar

"SIRBİSTAN'DA HALKLA KAYNAŞMAMIZ BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETMİŞTİR"

Bunlar Sırbistan'ı falan AB arka kapısı gördüğü için "Türkiye buralara uzandı he, olmaz böyle şey. Buna karşı da bazı tedbirler geliştirmemiz gerekir" anlayışının içindeler. Sırbistan Cumhurbaşkanı'nın kabinesi ile bizi karşılaması ezberleri bozan bir girişimdir. Novi Pazar'da halkla kaynaşmamız birilerini rahatsız etmiştir. 
 

http://www.milliyet.com.tr/81-ilin-valisi-bestepe-de-siyaset-2535736/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Trabzonspor 1 - Göztepe  2
Trabzonspor 1 - Göztepe 2