Advert

SINIR KAPILARINDA POLNET KUYRUĞU

Emniyet Genel Müdürlüğü Polnet Bilgi Sistemi'nde yaşanan arıza, uzun kuyruklara sebep oldu. Bugün saat 08:53 ile 10:23 arasında da meydana gelen Polnet arızası sınır kapılarında yolculara sıkıntılı anlar yaşattı

SINIR KAPILARINDA POLNET KUYRUĞU
Bu içerik 382 kez okundu.
Advert

Emniyet Genel Müdürlüğü Polnet Bilgi Sistemi'nde yaşanan arıza nedeniyle sistemlerin gitmesi sınır kapılarındaki pasaport kontrol noktalarında kuyruklar meydana getirdi. Atatürk Havalimanı’nda pasaport kontrol noktalarında da bir saat 30 dakika süresince işlemler manuel olarak yapıldı. Sistemde sürekli arıza olması yolcu ve pasaport polisini zor durumda bırakıyor.

YOLCULAR UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU

Emniyet Genel Müdürlüğü Polnet Bilgi Sistemleri'nde zaman zaman yaşanan arızalar ve ağırlaşmalar yolcuları sıkıntıya sokuyor.

Son günlerde daha da artan Polnet sisteminde arıza meydana gelince sınır kapılarında işlemler uzuyor, bazı yolcular uçaklarını kaçırma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Bugün saat 08:53 ile 10:23 arasında da meydana gelen Polnet arızası sınır kapılarında yolculara sıkıntılı anlar yaşattı.

17-10/12/ucak1.jpg

Sistem bu sürede giderken Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali geliş ve gidiş katında da yolcu yoğunluğu arıza eklenince uzun kuyruklar oluştu. Pasaport polisi tüm bankoları dolu tutarak ve işlemleri manuel yaparak yurt dışına çıkacak olan yolcuların uçağa yetişmesini sağladı.

http://www.karar.com/guncel-haberler/sinir-kapilarinda-polnet-kuyrugu-624951

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Beşiktaş'ta yıldız oyuncu kadroya alınmadı!
Trabzonspor 1 - Göztepe  2
Trabzonspor 1 - Göztepe 2