Advert

TUZLA'LI İŞ ADAMLARINDAN TUGADER'E TAM DESTEK

Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER), yeni dernek binasının hazırlıklarını yaparken, bir yandan da Tuzla'nın sevilen ve sayılan iş adamlarına ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor.

TUZLA'LI  İŞ ADAMLARINDAN TUGADER'E TAM DESTEK
Bu içerik 1121 kez okundu.
Advert

Tuzla Gazeteciler Derneği  (TUGADER), yeni dernek binasının hazırlıklarını yaparken, bir yandan da Tuzla'nın sevilen ve sayılan iş adamlarına ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor. 

Tuzla Gazeteciler Derneği  (TUGADER) Başkan'ı Oğuzhan Bayrak, Başkan Yardımcısı Erkan Şensoy, Genel Sekreter Levent Ayhan ve Muhasip kurucu üye Doğan Şerefli, bugün Tuzla'nın sevilen dört değerli iş adamına ziyarette bulundular. 

TUGADER, ilk ziyaretini Oluklu Mukavva'nın sahibi Tuzla'lı iş adamı Adnan Kanıtoğlu'na yaptı

.

TUGADER'in ikinci ziyaretini  TUSİAD (Tuzla Sanayici İş Adamları Derneği) Başkan'ı Erkan Yavuz Atagün'ü iş yerine giderek gerçekleştirdi.

TUGADER, Kurcan İnşaatın sahibi, Tuzla'nın tanınan ve sevilen ismi Sadi Kurcan'ı da Aydınlı'da Şehri-Aydınlı projesinin yapıldığı ofisinde ziyaret etti.

TUGADER, günün son ziyaretini ise yine Tuzla'nın tanınan iş adamı Alpen İnşaatın sahibi, Ercan Özdemir'i yeni yaptığı inşaatında ziyaret ederek sonlandırdı.

Tuzla'nın sevilen, sayılan 4 değerli iş adamının da TUGADER (Tuzla Gazeteciler Derneği) 'e başarılar dileyerek, tam destek vermeleri ortak noktayı oluştururken, Başkan Bayrak ve yönetimi iş adamlarının kendilerine gösterdiği ilgi ve verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini ilettiler.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

 

Adnan Kanıtoğlu Sadi Kurcan Erkan Yavuz Atagün TUSİAD Ercan Özdemir Tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AZİZ YILDIRIM’A ZORLA GETİRME KARARI
AZİZ YILDIRIM’A ZORLA GETİRME KARARI
FENERBAHÇE KARARINI VERDİ
FENERBAHÇE KARARINI VERDİ