Advert

İLERİ TEKNOLOJİLER 5. ÇALIŞTAYI (İTÇ-2017)

23 Ekim 2017 / Saat: 08:30-20:00 Pîrî Reis Üniversitesi /Tuzla Deniz Kampüsü Bilim uygarlık ve insanlık içindir…

İLERİ TEKNOLOJİLER 5. ÇALIŞTAYI (İTÇ-2017)
Bu içerik 798 kez okundu.
Advert

Bu yıl beşincisi düzenlenen İleri Teknolojiler Çalıştayı; Piri Reis Üniversitesi’nin ev sahipliğinde yapılıyor. Pîrî Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan etkinliğe çok sayıda akademisyenin ve teknolojik gelişmelere meraklı kişilerin izleyici olarak katılması bekleniyor. Çalıştayın başkanlığını Pîrî Reis Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Oktay ALNIAK yürütüyor. İTÇ-2017’nin Bilim Kurulu Başkanı ise  Prof. Dr. M. Tahir Özden’dir.

İleri Teknolojiler 5. Çalıştayı’nın amacı; genç bilim insanlarını ve öğrencileri teknik konularda çalışmaya, teknolojiyi geliştirmeye teşvik etmek ve bilim insanları arasında kaynaştırmayı sağlamaktır. Çalıştayda endüstri 4.0, enerji, fen bilimleri, denizcilik, ileri teknolojiler konularında 15 konferans yapılacak ve 35 bildiri sunulacaktır. Profesör ve doçent düzeyinde elli akademisyen en yeni çalışmalarıyla faaliyete katılacaktır. İstanbul’daki ve diğer illerdeki üniversitelerden çok sayıda akademisyenin ve öğrencinin çalıştaya katılması beklenmektedir.

İleri Teknolojiler 5. Çalıştayı’nın sonunda katılımcıların konuşma notları ve bildirileri not edilecektir. Bu notlar ve bildiriler çalıştay sonrası bir raporla Üniversitelere ve ilgili makamlara bilgi amaçlı sunulacaktır. Çalıştay Sonuçları ve Bildiri Kitabı’nın  Kasım 2017 içinde dağıtımı planlanmıştır.

Tuzla Belediyesi ve Türkiye Temel Bilimler Araştırma Vakfı tarafından desteklenen İleri Teknolojiler 5. Çalıştayı Pîrî Reis Üniversitesi -Tuzla Deniz Kampüsünde gerçekleştirilecektir.

Konu hakkında daha detaylı bilgiye www.pirireis.edu.tr  http://www.itc.org.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Çalıştay Programı: http://www.itc.org.tr/userfiles/itc-2017-program.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daha Fazla Bilgi İçin:

Pîrî Reis Üniversitesi -Basın

Ergin BALABEYOĞLU

E: ebalabeyoglu@pirireis.edu.tr

T: 0532 4467571

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

Tuzla Tugader Piri Reis Üniversitesi
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 GALATASARAY, TRABZONSPOR VE BEŞİKTAŞ PFDK'YA SEVK EDİLDİ
GALATASARAY, TRABZONSPOR VE BEŞİKTAŞ PFDK'YA SEVK EDİLDİ
ALİ KOÇ'U KIZDIRAN ERSUN YANAL SORUSU
ALİ KOÇ'U KIZDIRAN ERSUN YANAL SORUSU