Advert

TUZLA KAYMAKAMLIĞI POLONYA’DA 3. NEO-COL PROJE TOPLANTISINA KATILDI

Tuzla Kaymakamlığı’nın ortak olarak yer aldığı Erasmus+ KA2 Mesleki Eğitim Stratejik Ortaklıklar projesinin (NEO-COL) 3. Ulusötesi Proje Toplantısı, 9-10 Kasım 2017 tarihleri arasında Polonya’nın Rzeszów şehrinde gerçekleşti.

TUZLA KAYMAKAMLIĞI POLONYA’DA 3. NEO-COL PROJE TOPLANTISINA KATILDI
Bu içerik 869 kez okundu.
Advert

Denizde Çatışmayı Önleme Yönetmeliği (COLRegs) içerikli eğitim ve değerlendirme modüllerinin yer aldığı “Navigational Equipment Oriented COLregs Training (NEO-COL)” başlıklı Erasmus+ KA2 Mesleki Eğitim Stratejik Ortaklıklar projesi, Türkiye Ulusal Ajansı aracılığı ile Avrupa Komisyonu tarafından sağlanan hibe ile gerçekleştirilmektedir.

Başlangıç toplantısı proje koordinatörü Türk Loydu evsahipliğinde 22-23 Şubat 2017 tarihleri arasında, 2. proje toplantısı 16-17 Mayıs 2017 tarihleri arasında İspanya’nın Mayorka adasında proje ortağı Sea Teach’in evsahipliğinde gerçekleşmişti. 9-10 Kasım 2017 tarihlerinde NEO-COL projesinin 3. toplantısının evsahipliğini Polonyalı ortak Danmar Computers yaptı. Tuzla Kaymakamlığı ve Türk Loydu, Sea Teach (İspanya), Danmar Computers (Polonya), MSG MarineServe (Almanya) ve Constanta (Köstence) Denizcilik Üniversitesi (Romanya)’dan proje temsilcileri, proje faaliyetlerini ve proje çıktılarının görüşüldüğü NEO-COL projesinin 3. toplantısında bir araya geldiler.

Toplantıya Tuzla Kaymakamlığı’nı temsilen Tuzla Proje Üretim ve Yönetim Merkezi (TUPYÖM) Proje Sorumlusu Serap Kırdar Kuzören ve Tuzla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Meryem Yılmaz katıldı.

Proje toplantısında Türk Loydu’nu temsilen proje yöneticisi Uğurcan Acar, proje kapsamında gerçekleşen faaliyetler hakkında bilgi verdikten sonra detaylı değerlendirmelere ve görüşmelere geçildi. Serap Kırdar Kuzören, proje toplantısı sırasında Tuzla Kaymakamlığı tarafından NEO-COL projesi kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler ve yaygınlaştırma çalışmaları hakkında bir sunu gerçekleştirdi.

 

Toplantı sırasında, ihtiyaç analizi çalışması için proje web sitesi www.neo-col.eu üzerinden yapılan anketin değerlendirilmesi yapıldı.  Anket değerlendirmesinin ardından katılımcılar, proje kapsamında geliştirilmekte olan projenin fikri çıktıları olan: “Online COLregs Eğitim Kursu ve Değerlendirme Aracı” ile ilgili görüşmeler ve planlamalar yaptılar.

Ayrıca toplantı esnasında katılımcılar, önümüzdeki 6 ay içerisinde yapılacak proje yaygınlaştırma çalışmaları hakkında fikir alışverişin bulundular ve planlamalar yaptılar. Son olarak 24-25 Mayıs 2018 tarihlerinde arasında Almanya'nın Hamburg şehrinde 4. Proje Toplantısının yapılmasına karar verildi. Proje toplantısı, katılımcı sertifikalarının verilmesinin ardından son buldu.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

 

 

tuzla tuzla kaymakamlığı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ TAKIM'IN RAKİPLERİ BELLİ OLDU
MİLLİ TAKIM'IN RAKİPLERİ BELLİ OLDU
TRABZONSPOR'A KUCKA'DAN KÖTÜ HABER
TRABZONSPOR'A KUCKA'DAN KÖTÜ HABER