Advert

DR.ŞADİ YAZICI ''AMAÇ İKİ YAKAYI BİRLEŞTİRMEK ''

Başkan Yazıcı, “Nostaljik Tren”Dedikodularına son noktayı koydu

DR.ŞADİ YAZICI ''AMAÇ İKİ YAKAYI BİRLEŞTİRMEK ''
Bu içerik 3058 kez okundu.
Advert

Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi  Yazıcı, “Nostaljik Tren”Dedikodularına son noktayı koydu.

“Sahilime dokunmacılar”ın ortaya attığı iddialara Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan espirili ve noktayı koyacak bir açıklama geldi.

Dönem dönem gündeme gelen “Nostaljik Tren” dedikoduları ile alakalı Başkan Yazıcı’dan bütün dedikoduları bitirecek bir açıklama geldi. Bir fıkra ile iddialara cevap veren Başkan Yazıcı, yapmış olduğu açıklama ile gülümsetti.

Amaç İki Yakayı Birleştirmek
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, treni oraya koymalarının sebebinin iki yakayı birleştirmek olduğunun altını çizerken, “İki yakayı birbirine ücretsiz birleştireceğiz dedik ve birleştirdik. Buradaki amaç iki yakayı birleştirmek ve insanların sadece bir yerde toplanmasını engellemek.” diye ifade etti.

 

 

 

Sahilime Dokunmacılar Sahnede
“Sahilime dokunmacı”lardan 4 tanesinden birinin yazdığı yazıyı hatırlatan Başkan Yazıcı, “Bakın arkadaşlar tam ibretlik bir şey diyor ki ben Soruyorum Tuzla Belediyesine, ben de cevap veriyorum şimdi. 
Diyor ki sizin nostaljik tren olarak adlandırdığınız bizim ise rant treni dediğimiz tren bu tren kime aittir? 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi mi? 
Tuzla Belediyesi mi? 
Yoksa Marinaya mı? 
Marina sahiplerine mi? 


Burada yine yumuşasın diye fıkra anlatacağım. Vatandaşın birisi uzun bir süreli gurbetten geldikten sonra özelliklede sormuş hanım nasılsın falansın diye. Çocukları da görmüş böyle boyu boyuna.
Demiş ki bu kim demiş , demiş ki sen gittiğin de 3 yaşındaydı Ahmet, Bu kim demiş , sen gittiğinde 2 yaşındaydı Mehmet, Bu, sen gittiğin de daha hamileydim Ali, eee şu kim demiş şu şu yoğurdunu yiyen , demiş ki o da oturmuş yoğurdunu yiyor sana baba mı diyor. 


Şimdi ya arkadaş sana ne para alınmıyor, bir şey yapılmıyor hiçbir şey yok, kimse yok para alınması yok yani sana ne, niye soruyorsun, Marinaya ait olduğunu her platformda söylüyorum ama arkadaşlar bu kime ait parasız gidip geliyor, bide mazot yakıyor, bu ya kime ait olduğunun ne önemi var.
İkincisi çok garip şeyler orda bir gündem oluşturulmaya çalışılıyor ve ben de şaşkınlık için de geliyorlar işte Başkanım daha bana söylemeyin diyorum hiç de canımı sıkmayacağım hiç de umursamayacağım bana bazen söylüyorlar.

Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı'ya bizim de bir sözümüz var,

Başkanım ''Meyve Veren Ağaç Taşlanır, Durmak Yok Yola Devam''   

HABER YAYIN ...TUZLAPRESS GAZETESİ 

Haber .Oğuzhan Bayrak

 

 

Dr.Şadi Yazıcı Tuzla Belediyesi Tuzla SonDakika Tuzla Tuzla Gazeteciler Derneği
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AZİZ YILDIRIM’A ZORLA GETİRME KARARI
AZİZ YILDIRIM’A ZORLA GETİRME KARARI
FENERBAHÇE KARARINI VERDİ
FENERBAHÇE KARARINI VERDİ