Advert
Advert
Advert

PASTA YAPMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Pastacılık kursu açılıyor.

PASTA YAPMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI
Bu içerik 146 kez okundu.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır sözlerine" Günümüzde mesleklerin değişim ile karşı karşıya olması ve daha karmaşık bir yapıda bulunmaya başlaması nedeniyle, meslekî yeterliklerin de geniş tabanlı bilgilere, becerilere ve tavırlara dayalı olmasını ve programların buna göre geliştirilmesini zorunlu hâle getirmektedir" diyerek başladı.

Çangır "Yiyecek İçecek Hizmetleri alanı altında yer alan mesleklerde ulusal ve uluslararası düzeyde standartlara uygun, her yaşta ve düzeyde bireye meslekî yeterlikler kazandıracak eğitim ve öğretim olanağı sunulmuştur" diyerek sözlerine devam etti. 

 Çangır "Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında; 1. Konaklama işletmelerinin pastane bölümlerinde, 2. Pastanelerde, 3. Kurum mutfaklarında, 4. Kafeterya ve restoranlarda, 5. Yemek fabrikalarında, 6. Baklavacı ve börekçi, vb. yerlerde çalışabilirler" dedi.


Çangır, kurs sayısı ve çeşidini artırmak için çalışıyoruz. Kurslarımıza kayıt olmak isteyenler web sitemiz üzerinden ön kayıt yaptırabilir dedi.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

 

tuzla tuzla halk eğitimi merkezi metin çangır
Advert
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
''Bırakın gideyim!''.
''Bırakın gideyim!''.
Beşiktaş, Dugout'a dahil oldu.
Beşiktaş, Dugout'a dahil oldu.