Advert

HALİL TÜRKKAN AİHL ÖNDER GENEL BAŞKANINI AĞIRLADI

Tuzla Halil Türkkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ÖNDER Genel Başkanı Halit BEKİROĞLU’nu okulda ağırladı.

HALİL TÜRKKAN AİHL ÖNDER GENEL BAŞKANINI AĞIRLADI
Bu içerik 1047 kez okundu.
Advert

İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu Halil Türkkan Kız AİHL’de öğretmen ve öğrenci buluşmaları kapsamında bir araya geldi.

Bir süre önce okul müdürlüğüne atanan Musa KURT’un başlattığı öğrenci, öğretmen veli ve STK buluşmaları devam ediyor.

Proje kapsamında ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu Halil Türkkan Kız AİHL öğretmen ve öğrencileriyle bir araya geldi . Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada öğretmenler hasbihal eden Bekiroğlu “Medeniyet davasının mimarlarının öğretmenler olduğunu, öğretmenin çok önemli olduğunu vurguladı. “

Öğretmenler odasındaki buluşmanın ardından öğrencilerle bir arya gelen BEKİROĞLU öğrencilerle “İmam Hatipli Olmak Ne Demek?”  konusunda söyleşi gerçekleştirdi.

ÖNDER ve imam hatiplerin tarihçesini anlatan kısa video sunumunun ardından kürsüye gelen BEKİROĞLU “İmam Hatiplilerin daha çok ileriye gitmek için çok çalışma hedeflerinin olması gerektiğini ifade etti. İmam Hatipli Ne değildir? Diye sorsalar İmam Hatipli asla tembel değildir derim. Milletimiz, ülkemiz ve Ümmet adına gençliğe çok iş düştüğünü ifade etti.

Söyleşinin bitiminde interaktif bir şekilde öğrenciler soru cevap etkinliği gerçekleştirildi.


Halil Türkkan Kız AİHL öğrenci meclisinin katkılarıyla gerçekleşen programa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adnan SARIYILDIZ, Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin ÇANGIR, Tuzla İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği TİHMENDER yönetimi ve Başkanı Ekrem Erdem, AGD Tuzla Temsilcisi İsmail ÇALIŞKAN, Yıldız Ali Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Beşir TORUK, Tuzla İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Erdoğan DEMİRYÜREK, Evliya Çelebi Kız AİHL Müdürü Cemil Genç, Okul İmam Hatip lise ve ortaokullarının Okul Aile birlikleri ve  okul öğrenci Meclisi temsilcileri katıldı.

Programın bitiminde okul müdürü Musa KURT tarafından Önder Genel Başkanına gününü anlam ve önemini belirten bir plaket takdim edildi.  Tuzla İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği Başkanı Ekrem ERDEM tarafından da çiçek takdiminde bulunuldu.

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GALATASARAY'IN UEFA AVRUPA LİGİ'NDEKİ KESİNLEŞEN MUHTEMEL RAKİPLERİ
GALATASARAY'IN UEFA AVRUPA LİGİ'NDEKİ KESİNLEŞEN MUHTEMEL RAKİPLERİ
MADEM ÖYLE
MADEM ÖYLE