Advert

TUZLASPOR A.Ş.'DE GÜRSES KILIÇ DÖNEMİ BAŞLADI

Tuzlaspor A.Ş 'nin yeni Teknik Direktörü Gürses Kılıç akşam saatlerinde İzmir'e gelerek Sportif Direktör Ümit Davala ile beraber Takım'a katıldı.

TUZLASPOR  A.Ş.'DE GÜRSES KILIÇ DÖNEMİ BAŞLADI
Bu içerik 1109 kez okundu.
Advert

Tuzlaspor A.Ş de Gürses Kılıç dönemi resmen Başladı.

Tuzlaspor A.Ş Başkanı Murat Erdoğan ve Başkan Yardımcısı Cihan Haspolatlı ile bugun İstanbul'da bir araya gelerek resmi olarak Tuzlaspor A.Ş Teknik Direktörlük görevi için sözleşme imzalayan Gürses Kılıç akşam uçağı ile Tuzlaspor A.Ş nin kamp yaptığı İzmir'e gelerek kamp'a katıldı.

Takımın kamp yaptığı otele gelerek futbolcular ile tanışan Gürses Kılıç Tuzlaspor A.Ş'nın yarın saat 18.00 de Menemen Belediyespor ile oynayacağı zorlu karşılaşmada takımın başında olacak.

 

Tuzlaspor A.Ş nin kamp'a girdiği otelde Sportif Direktör Ümit Davala ve Yönetici Emin İnal ile Genel Menejer Suphi Tarım'da takım ile beraber bulunuyor,Akşam otele gelen Tuzlaspor A.Ş Teknik Direktör'ü Gürses Kılıç futbolcular ile bir araya geldikten sonra Sportif Direktör Ümit Davala ile bir araya gelerek yarın oynanacak karşılaşma için fikir alışverişinde bulundular.

Tuzlaspor A.Ş Kulüp Başkanı Murat Erdoğan yarın öğlen takım kamp'ına katılırken yönetici Ali Kanıçok ise bu gece İstanbul'dan gelerek takım kampında olucak.

Ailevi bir Düğün dolayısıyla Başkan Yardımcısı Cihan Haspolatlı Menemen Belediyespor ile oynanacak karşılaşmada bulunamayacak.

Tuzlaspor A.Ş yarın 16.00 da kamp yaptığı otelden hareket ederek Menemen'e geçicek ve saat 18.00 de Menemene Belediyespor ile yeni stadının açılışında olacağı Menemen Belediyespor ile zorlu bir karşılaşma oynayacak.

Tuzlaspor A.Ş ye yarın oynanacak olan Menemen Belediyespor Karşısında Başarılar diliyoruz.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ 

Tuzlaspor A.Ş Murat Erdoğan Cihan Haspolatlı Ümit Davala Gürses Kılıç Tuzlapress Gazetesi Olay Televizyonu
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 GALATASARAY, TRABZONSPOR VE BEŞİKTAŞ PFDK'YA SEVK EDİLDİ
GALATASARAY, TRABZONSPOR VE BEŞİKTAŞ PFDK'YA SEVK EDİLDİ
ALİ KOÇ'U KIZDIRAN ERSUN YANAL SORUSU
ALİ KOÇ'U KIZDIRAN ERSUN YANAL SORUSU