Advert

MURAT ERDOĞAN "TAMAMEN ASILSIZ"

Son günlerde Tuzla’da devamlı konuşulmaya başlayan gerek yerel gerekse sosyal medyada dile getirilen “Tuzlaspor A.Ş satılıyor” haber ve paylaşımlarını duyumlarla değil, konuşulanlarla değil, doğruluğunu gerçek adresi olan Tuzlaspor A.Ş Başkanı Murat Erdoğan’a sorduk.

MURAT ERDOĞAN
Bu içerik 1461 kez okundu.
Advert

Nerede ise Tuzlaspor kulübünü aldıkları günden şirketleştiği güne ve bugüne kadar her zaman konuşulan “Tuzlaspor A.Ş satılıyormuş Başkan” sorumuza Başkan Murat Erdoğan gereken açıklamayı yaparak noktayı ve dedikodulara son cümleyi gazetemize söyleyerek koydu.

Tuzlaspor A.Ş Başkanı Murat Erdoğan ‘’Çıkan haberler tamamen asılsızdır böyle bir konu söz konusu dahi değildir ‘’

Tuzlaspor A.Ş Başkanı Murat Erdoğan’ın bu sözlerinden sonra Tuzlaspor A.Ş kulübünün içinde olan gerek içerde gerek deplasmanda takip eden ve Başkan ile yönetimine yakın olan Tuzlapress Gazetesi olarak bir iki izlenimimizi ve düşüncelerimizi aktarmak isteriz. Uzun yıllar Türk futbolunun içinde gerek yöneticilik gerek futbolculuk olmak üzere Türkiye’nin birçok güzide kulübünde hizmet vermiş ve Türk futbolunda bir çok başarılara imza atmış, Murat Erdoğan ,Ümit Davala ,Cihan Haspolatlı,Ömer Erdoğan,Yıldıray Baştürk gibi isimler bir araya gelerek Türkiye’de bir ilke imza atıp bir futbol kulübü alma kararı aldıktan sonra , İstanbul’un gözde İlçesi Tuzlamızın  köklü kulübü Tuzlaspor’a talip olmuşlar ve süreç içerisindede almışlardı.

Murat Erdoğan ve Arkadaşları, Tuzlaspor kulübünü aldıkları  günden itibaren şirketleşerek Tuzlaspor A.Ş olduğu süreç dahil olmak üzere bugünde devam eden kulübü satacaklar, satıyorlar ifadelerini  herkesin ,tüm basınında bildiği gibi her yerde konuşulduğunu biliyor ve duyuyoruz,

Murat Erdoğan  ve yönetimi Tuzlaspor A.Ş ‘yi alırken 6 kişilik bir ekipti, bilindiği üzere Ömer Erdoğan kaptan ve Yıldıray Çınar kendi kişisel düşünceleri ve idealleri doğrultusunda ayrıldılar, şuan da 4 kişilik bir yönetim kurulu var.

Zaman zaman sohbet arasında Başkan Erdoğan’ın  “Bizim sadece bir amacımız var yıllarca Türk futbolunda başarılara imza atmış ve kariyer sahibi futbolcular olarak Tuzlaspor A.Ş’yi nasıl Tuzla İlçesi başarıları ve gelişimi ile  Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı ve ekibi ile İstanbul’un özel bir İlçesi olmuşsa, Tuzlaspor A.Ş’yi de başarıları ile Türk futbolunda en üstlere taşımak” ifadelerini kullandığını biliyoruz

Şu an gördüğümüz Futbol ‘un  para işi olduğu  ve Tuzlaspor A.Ş’ninde  şirket olduğu  ,buda tamamen transferi ile futbolcu paraları ile tesisi ile deplasmanı, çalışanları ile ciddi bir bütçe olması gerektiği de bir gerçek.

Tuzlapress Gazetesi olarak Başkan Murat Erdoğan .Cihan Haspolatlı ve Ümit Davala’nın Tuzlaspor A.Ş ‘yi satma gibi bir düşüncelerinin olmadığını biz biliyoruz ve bugün Başkan Erdoğan son noktayı ‘’Çıkan haberler tamamen asılsızdır böyle bir konu söz konusu dahi değildir ‘’sözleriyle  son noktayı koymuş oldu.

Fakat gene düşüncemiz doğrultusunda Murat Erdoğan ve Ekibinin  yanlarına yani Tuzlaspor A.Ş ‘ye ilk günde bizle paylaştığı gibi yarın Tuzla veya Tuzla Dışından bir anlamda yol arkadaşı bir anlamda da şirket ortağı olarak her zaman buna açık olduklarınıda biliyoruz.

Sonuçta Tuzlaspor A.Ş  İlçemizin takımıdır, Tuzlaspor A.Ş’nin başarısı Tuzla’nında başarısıdır, biz böyle düşünüyoruz ve burda Başkanın samimiyetine güvenerek onun bize zamanında söylediği bir sözüde iletmek isterim ‘’Biz buraya Başarı için geldik amacımız Spor Toto 2.Ligde  oynayan bir Tuzlaspor değil Tesis ve Sahasını yaptıktan sonra üst liglerde mücadele edecek ve başarılara imza atacak bir Tuzlaspor  ‘’demişti.

Ve bizde Türk Futboluna yıllarını vermiş UEFA kupası ve Dünya 3.lüğü apoletleride olan Ümit Davala,Cihan Haspolatlı ve Başkan Murat Erdoğan yönetiminin Tuzla’nın vizyon Başkanı Dr Şadi Yazıcı’nın da desteği ile birde Tuzla’lılarında sahiplenmesi ile Tuzlaspor A.Ş ‘nin Başkan Erdoğan ve arkadaşlarının hedeflerine ulaşacağına canı gönülden inanıyoruz .

Bir an için düşünelim Tuzlaspor A.Ş  PTT  Lig de olduğunu ve bir çok il takımın Tuzla'ya geldiğini, nedersiniz burda Tuzla kazanmazmı?

 

HABER MUHABİRİ ERAN CAN KARACA

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

 

tuzlaspor a.ş tuzla sondakika murat erdoğan ümit davala cihan haspolatlı tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
QUARESMA ÖZÜR DİLEDİ
QUARESMA ÖZÜR DİLEDİ
FATİH TERİM'İN İSTEDİĞİ MELO'DAN CEVAP GELDİ
FATİH TERİM'İN İSTEDİĞİ MELO'DAN CEVAP GELDİ