Advert

TUZLA HALK EĞİTİMİ'NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Sosyal sorumluluk projelerinde gösterdiği büyük duyarlılıkla dikkat çeken Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır örnek bir çalışmaya daha imza attı.

TUZLA HALK EĞİTİMİ'NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Bu içerik 669 kez okundu.
Advert

Geçtiğimiz hafta ‘’Kursiyerlerin Üretime Katkısı ve İstihdama Kazandırılması Semineriyle’’ kursiyerler ile iş verenleri buluşturan Tuzla’nın çalışkan müdürü Metin Çangır bu hafta kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi.

Kan bağışı kampanyasına 18–65 yaşlarında ve 50 kilogram vücut ağırlığının üzerindeki sağlıklı bireyler katıldı. Kampanyada kan vermek isteyenlerin önce kan bağışçısı bilgilendirme formunu doldurdu.      

Sağlık durumu, yaşı ve kilosu müsait olan vatandaşlarımız kampanyaya katıldı. Genel durumu değerlendirilen bağışçının, kan basıncı ve nabzı ölçülerek, kan sayımı için küçük bir örnek alındı.

Kronik hastalığı ve düşük tansiyonlu olanlar, kan sulandırıcı ilaçlar ve sürekli ilaç kullananlar kan bağışında bulunamadı.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, bir gün süren kampanyaya  gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu söyledi. ’’Kan Ver, Can Ver-3’’ adlı kan bağışı etkinliğinde desteklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür etti.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla halk eğitimi merkezi metin çangır
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR
STANCU YENİDEN GENÇLERBİRLİĞİ'NDE
STANCU YENİDEN GENÇLERBİRLİĞİ'NDE