Advert

BERABERLİK GÖZÜKÜYOR...

Tuzlaspor A.Ş Kulübü Başkan'ı Murat Erdoğan bugün Ntv Spor'da canlı yayınlanan Emek Ege'nin sunduğu Derbi Öncesi programının konuğu oldu.

BERABERLİK GÖZÜKÜYOR...
Bu içerik 997 kez okundu.
Advert

Tuzlaspor A.Ş Kulübü Başkan'ı Murat Erdoğan bugün Ntv Spor'da canlı yayınlanan Emek Ege'nin sunduğu  Derbi Öncesi programının konuğu oldu.


Türk futbolunun önemli takımlarında yöneticilik ve futbolculuk yapan şu anda da ilçemiz Tuzla'nın takımı Tuzlaspor A.Ş Kulübü Başkanı olan Murat Erdoğan ve Beşiktaş’ın eski kaptanı İbrahim Toraman ile  Beşiktaş Galatasaray karşılaşması öncesinde derbiyi değerlendirdi.


Türkiye'nin en çok izlenen spor programlarından biri olan Ntv Spor Derbi Öncesi’nin sunuculuğunu yapan Emek Ege derbi ve Türk futbolu hakkında Murat Erdoğan ve İbrahim Toraman’a sorular sorarak fikirlerini aldı.


Derbi hakkında düşüncelerini söyleyen Murat Erdoğan “ Beraberlik gözüküyor öyle bir maç.” dedi. 

Karşılaşma ile ilgili Galatasaray'ın 6 puan önde olmasının avantaj olduğunu fakat Beşiktaş seyircisinin Beşiktaş için bir arttı olduğunu dile getiren Erdoğan, Tudor'un oyun içindeki gerek taktik ve oyun anlayışı ile oyuncu değişikleri ile maçın kaderine etki edebileceğini dile getirdi.

Başkan Erdoğan, Gomis'in çok kaliteli bir futbolcu olduğunu ve Beşiktaş defansına zor anlar yaşatabileceğini söylerken, Selçuk'un oynaması halinde önemli bir isim olacağını belirtti.

 

Karşılaşmanın kolay olmayacağını Galatasaray'ın daha temkinli olarak oynayacağını düşündüğünü söylerken beraberliğin ağır bastığını dile getirdi.

Erdoğan, Beşiktaş takımının kaliteli ve usta ayaklarının Galatasaray defansının verebileceği açıklarda bunları değerlendirebileceğini söyledi ve Galatasaray'da orta sahanın maçın kaderine etki edeceğini belirtti.

 

Tuzlaspor A.Ş Başkanı Murat Erdoğan, program sırasında yetenekli oyuncuların keşfedilmesi konusunda Scout Ekibinin önemli olduğunu, fakat doğru isimlerden oluşması gerektiğinin üstüne basarken, ''Her futbolun içinden gelenin yapabileceği kolay bir iş değil, önemli olan çalım atan her futbolcu yetenekli yerine, oyun içerisindeki futbolcu yeteneğidir'' ifadelerini kullanırken ''Her takımın scout ekibi var, Beşiktaş'ında Galatasaray'ında Tuzlaspor'un da” dedi.


İlçemiz Tuzla'nın vizyon Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Belediyesi'nin başarıları ile ulusal kanallarda ismi geçen İlçemiz Tuzla'nın bu seferde Ntv Spor canlı yayınına katılan Tuzlaspor A.Ş Başkanı Murat Erdoğan'ın, ilçemiz Tuzlayı ve ilçemizin takımı Tuzlaspor A.Ş’yi ulusal kanalda temsil etmesi, ilçemizin vizyonuna önemli bir katkı daha sağladı.

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

ÖZEL HABER

tuzlaspor a.ş murat erdoğan ibrahim toraman ntv spor emek ege tuzla belediyesi tuzla beşiktaş galatasaray
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞENOL GÜNEŞ, ADRİANO'YU İDMANDAN KOVMUŞ
ŞENOL GÜNEŞ, ADRİANO'YU İDMANDAN KOVMUŞ
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR