Advert

2.KİTAP FUAR'INDA SON GÜN YARIN...

Tuzla Belediyesi 2. Kitap Fuarının son gününde 3 Aralık Pazar günü (Yarın) söyleşi ve İmza günü etkinliği ile Tuzla'lılar Yazarlar ile bir araya geliyor.

2.KİTAP FUAR'INDA SON GÜN YARIN...
Bu içerik 683 kez okundu.
Advert

Tuzla Belediyesi 2. Kitap Fuarının son gününde   3 Aralık Pazar günü (Yarın) söyleşi ve İmza günü etkinliği ile Tuzla'lılar Yazarlar ile bir araya geliyor.

“Aşk İle Oku” temasıyla düzenlenen 2. Tuzla Kitap Fuarı, on binleri kitaplar, yazarlar ve şairlerle buluşturan bir okuma bayramına dönüşecek. Okumanın ve yazmanın, kökü medeniyetlerde olan ve dalları geleceğe uzanan ulu bir çınar misali milletler ve medeniyetlerin şekillenmesi ve gelişmesinin nişanesi olduğu bilinciyle düzenlenecek olan “2. Tuzla Kitap Fuarı” her yaştan okuru yazar ve şairlerle buluştururken çocuklar ve gençlere okuma alışkanlığı kazandırmaya devam ediyor 

3 Aralık Pazar günü Yarın  Pelin Çift,Sema Deniz ve Yavuz Selim Pınarbaşı 2.Tuzla Kitap Fuarı Söyleşi ve İmza Günlerinin son günün de 03 Aralık Pazar Günü Tuzlalılar ile bir araya gelecek.

 ‬PELİN ÇİFT

SEMA DENİZ

YAVUZ SELİM PINARBAŞI 

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ

 

Tuzla Belediyesi 2.Kitap Fuar'ı Dr.Şadi Yazıcı Pelin Çift Sema Deniz Yavuz Selim Pınarbaşı İsmet Uçma Ahmet Misbah Demircan
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR
STANCU YENİDEN GENÇLERBİRLİĞİ'NDE
STANCU YENİDEN GENÇLERBİRLİĞİ'NDE