Advert

Tuzla Devlet Hastanesi Başhekimliğine Selçuk Bozhalil atandı

Yavuz Sultan Selim ve Tuzla Devlet Hastanesi birleşmesi aşamasında vekaleten görev yapan Dr. Selçuk Bozhalil, 01 Aralık 2017 tarihinden itibaren asaleten atamasının onaylandığı bildirildi.

Tuzla Devlet Hastanesi Başhekimliğine Selçuk Bozhalil atandı
Bu içerik 1727 kez okundu.
Advert

Yavuz Sultan Selim ve Tuzla Devlet Hastanesi  birleşmesi aşamasında vekaleten görev yapan Dr. Selçuk Bozhalil, 01 Aralık 2017 tarihinden itibaren asaleten atamasının onaylandığı bildirildi.

Daha önceleri Erzurum Numune hastanesi Başhekimliği ardından Kartal Yavuz Selim Hastanesi Başhekim Yardımcılığı yaparken Tuzla Devlet Hastanesinde Başhekim olarak görevini sürdüren Bozhalil, sosyal medya hesabından yayınladığı teşekkür mesajında;

“Değerli dostlarım ve arkadaşlarım Tuzla Devlet Hastanesi başhekimliği görevine vekaleten olan atamamda ve 1 Aralık’tan itibaren asaleten atanmamdan sonra bizzat gelerek, telefonla ve sosyal medya yoluyla iyi dileklerini sunan herkese en derin saygılarımı sunarım. Bu süreçte yanımda olan tüm dostlarıma ve hemşehrilerime tüm kalbimle teşekkür ederim. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumu bilmenizi isterim” dedi.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

dr. selçuk bozhalil tuzla devlet hastanesi başhekim
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR
STANCU YENİDEN GENÇLERBİRLİĞİ'NDE
STANCU YENİDEN GENÇLERBİRLİĞİ'NDE