Advert

KALE OKULLARINDA HİZMET İÇİ EGİTİM

Kale Okulları bünyesinde görev yapan İngilizce öğretmenlerine Cambridge University Press firması tarafından eğitim verildi.

KALE OKULLARINDA HİZMET İÇİ EGİTİM
Bu içerik 1452 kez okundu.
Advert

Kale Okulları İngilizce öğretmenlerine kurumun Yahyakaptan’daki kampüsünde hizmet iç eğitim semineri verildi.

Firmanın eğitim danışmanı ve öğretmen eğitmeni Julie Richards tarafından verilen eğitimde Sınıf Yönetimi, Çocuklara Yabancı Dil Öğretme Teknikleri ve Sınıf İçinde Kullanılabilecek Konuşma Etkinlikleri konuları ele alındı.

Richards, öğretmenlerin derslere çok iyi hazırlık yapmalarını, farklı malzeme ve dökümanlarla derse girilmesini, öğrencilerin derste eğlenmelerini, öğrencilerle beraber sınıf içi kuralların belirlenmesini, öğrenciye sınıf içinde güven duygusu aşılanmasını, başarılı öğrencilerin yanında ders içinde ilerleme gösteren öğrencilerin de ön plana çıkarılmasını ve küçük çocuklara dil öğretirken bol tekrarın önemini açıkladı.

Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak, hizmet içi eğitime çok büyük önem verdiklerini, bu seminerler sayesinde öğretmenlerinin yeni yöntem ve tekniklerle yabancı dili öğretme imkânı bulduklarını söyledi.

Azak, ayrıca, Tuzla’da bu sene faaliyete geçen kampüslerinin Tuzla halkı tarafından çok beğenildiğini, sınırlı sayıdaki kontenjanları için avantajlı fiyatlarla erken kayıt fırsatını başlattıklarını ifade ederek tüm Tuzla halkını okullarına davet etti.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla kale okulları tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR
YILDIZ FUTBOLCUDAN HABER ALINAMIYOR
STANCU YENİDEN GENÇLERBİRLİĞİ'NDE
STANCU YENİDEN GENÇLERBİRLİĞİ'NDE