Advert

MÜSİAD GEBZE'NİN 101. ÜYESİ DR. ŞADİ YAZICI

MÜSİAD (Müstakil İş Adamları Derneği) Gebze Şubesi, Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım ve yönetimi bugün Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'yı ziyaret etti. Başkan Yazıcı MÜSİAD Gebze'nin 101. üyesi oldu.

MÜSİAD GEBZE'NİN 101. ÜYESİ DR. ŞADİ YAZICI
Bu içerik 1652 kez okundu.
Advert

MÜSİAD (Müstakil İş Adamları Derneği) Gebze Şubesi, Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım ve yönetimi bugün Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'yı ziyaret etti.

3 Ekim 2017 tarihinde aynı zamanda da MÜSİAD üyesi olan Yavuz Deli'nin, Tuzla’nın kaliteli restoranlarından Uzun Yayla Döner’de gerçekleşen geleneksel 3. Kahvaltı programında,  MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı MÜSİAD’a davet etmiş ve bundan da onur duyacaklarını belirtmişti.

Başkan Yazıcı bu davete karşılıksız kalmamış ve bu ailenin içinde olmaktan mutluluk duyacağını belirtmişti.

Kadıköy’den Dilovası’na kadar İstanbul’da hizmet veren iş adamlarının bir arada olduğu MÜSİAD (Müstakil İş Adamları Derneği) bugün Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı 101. Üyesi olarak MÜSİAD ailesine dahil etti.

MÜSİAD (Müstakil İş Adamları Derneği)’ın başarılı Başkanı Nihat Yıldırım gazetemize yaptığı açıklamada “Başkanım çok değerli, kıymetli ve kaliteli bir insan, ondan aldığımız güler yüz ve tecrübe başta şahsım olmak üzere tüm ailemizi mutlu etti. Tuzla’nın niye Başkanlarını bu kadar çok sevdiğini bugün bir kez daha anladık, Tuzla gerçekten böyle bir Başkanı hak ediyor. Kendisinden öğreneceğimiz ve feyiz alacağımız çok şeyler var, iyi ki bizleri kabul etti ve ailemize katıldı. MÜSİAD Gebze Şube Başkanı olarak şahsım, yönetimim ve tüm üyelerim adına Tuzla’nın değerli Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya sizin vesileniz ile bir kez daha teşekkür ediyor, bizleri onurlandırarak katıldığı büyük ailemize hoş geldin diyoruz.” İfadelerini kullandı.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla müsiad gebze şubesi nihat yıldırım uzun yayla döner yavuz deli tuzla son dakika tuzlapress tuzla belediyesi dr. şadi yazıcı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AVRUPA LİGİ'NDE SON 32 HEYECANI
AVRUPA LİGİ'NDE SON 32 HEYECANI
TRABZONSPOR'DA ABDULKADİR ŞOKU!
TRABZONSPOR'DA ABDULKADİR ŞOKU!