Advert

TUZLA İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ KARAKAŞLI'YA ZİYARET

Tuzla İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Karakaşlı’yı, Tuzlapress Gazetesi olarak ziyaret ettik.

TUZLA İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ KARAKAŞLI'YA ZİYARET
Bu içerik 1825 kez okundu.
Advert

İstanbul’un 39 İlçesinden biri olan, Eğitim ve Sağlık alanında yapılan yatırımlar, atılımlar ve çalışmalarla İstanbul’dan Türkiye’ye ismini duyuran İlçemiz Tuzla’nın, Tuzla İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Karakaşlı’yı, Tuzlapress Gazetesi olarak ziyaret ettik.

İlçemiz Tuzla’da 4 senedir, Tuzla Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlığı görevini yürüten, Mütevazı ve saygın kişiliği ile sevilen Ahmet Karakaşlı’yı tanıtalım istedik.

1969 doğumlu olan, Tuzla’lı, 1992 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olan Ahmet Karakaşlı sırası ile Kastamonu Araç- Boyalı nahiyesi sorumlu hekimliği, Edirne İpsala Devlet Hastanesi Acil sorumlu hekimliği, Başhekimliği ve Satın Alma Komisyon Başkanlığı görevlerini yaptıktan sonra Tuzla’ya tahin olarak Tuzla Toplum Sağlık Merkezi Başkanlığı görevlerini yürüttü.

Tuzla sevdalısı ve bekar olan, başarılı çalışmaları ile kurumlar arası ilişkilerde de hassasiyeti ve sağlık alanında üretkenliği ile Tuzla İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine getirilen Ahmet Karakaşlı hocamıza yeni görevinde başarılar dileriz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla ilçe sağlık müdürlüğü ahmet karakaşlı tuzla son dakika tuzlapress sağlık bakanlığı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHELSEA ZİDANE'I DÜŞÜNÜYOR
CHELSEA ZİDANE'I DÜŞÜNÜYOR
TOLGAY'DAN İYİ HABER
TOLGAY'DAN İYİ HABER