Advert

Yılbaşında okullar kaç gün tatil olacak? Cuma günü okul var mı?

Yılbaşına çok az bir zaman kala öğrenciler ve veliler tatil planı yapmaya başladı. Peki 2018 yılıbaşında okullar kaç gün tatil olacak? Özellikle tatil planı yapanları yakından ilgilendiren konuyla ilgili MEB açıklama yaptı.

Yılbaşında okullar kaç gün tatil olacak? Cuma günü okul var mı?
Bu içerik 1560 kez okundu.
Advert

Yılbaşında okullar toplamda kaç gün tatil olacak? Yılbaşı öncesi cuma günü okullar tatil olacak mı? Milli Eğitim Bakanlığı 2017 - 2018 resmi tatil planı doğrultusunda açıklama yaptı. İşte tatil planı yapan öğrenciler ve veliler için tüm detaylar...

YILBAŞINDA OKULLAR KAÇ GÜN TATİL?

Bu sene 01 Ocak 2018'in pazartesi gününe denk gelmesi sebebiyle resmi tatil ilan edilecek. Hafta sonu için plan yapanlar cumartesi, pazar ve pazartesi olmak üzere üç gün tatil yapabilecek. 

Salı günü itibariyle okullar tekrar açılacak ve eğitim kaldığı yerden devam edecek. Fakat özellikle sosyal medya üzeri okulların dört gün tatil olacağı iddia edilmişti. Fakat ne cuma günü nede salı günü okullar tatil edilmesi söz konusu değildir.

Milli Eğitim Bakanlığı 2017 - 2018 resmi çalışma takvimine göre yılbaşı tatili sadece 01 Ocak pazartesi günü uygulanacak.

http://www.haber7.com/egitim/haber/2502564-yilbasinda-okullar-kac-gun-tatil-olacak-cuma-gunu-okul-var-mi

milli eğitim bakanlığı meb yılbaşı okullar tatil mi ? açıklama
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHELSEA'Yİ 2 GOLLE YIKTI
CHELSEA'Yİ 2 GOLLE YIKTI
BENFİCA LİGDE FARKLI KAZANDI
BENFİCA LİGDE FARKLI KAZANDI