Advert

Yalnız Kalan Ebru'ya Sanat Camiasında Destek Veren Tek İsim

Kocası Reza Zarrab'ın Amerika'da tutuklanmasının ardından apar topar Türkiye'ye dönen Ebru Gündeş'i İbrahim Tatlıses teselli etti.

Yalnız Kalan Ebru'ya Sanat Camiasında Destek Veren Tek İsim
Bu içerik 1134 kez okundu.

Eşi  Reza Zarrab'ın  Amerika'da tutuklanmasının ardından kızının yaşananlardan etkilenmemesi adına apar topar  İstanbul'a dönen  Ebru Gündeş geç saatlerde havalimanında oldu. Burada basın mensuplarına görüntü vermeyen ve apar topar  Kanlıca'daki milyon dolarlık ikiz yalılarına giden  Ebru Gündeş, geceyi burada geçirdi.

KİMSE ZİYARETİNE GELMEDİ

Dün akşamdan bu yana evinden çıkmayan  Ebru Gündeş'in ziyaretçisi de olmadı. Derin bir sessizliğe gömülen yalının tek ziyaretçileri görüntü almak için yalının önünde sabaha kadar nöbet tutan basın mensupları oldu.


TATLISES'TEN EBRU'YA DESTEK

Eşinin tutuklanmasının ardından zor günler geçiren  Ebru Gündeş'e destek veren tek isim  İbrahim Tatlıses oldu. Daha önce en çok ihracat yapanlar listesinde 13. sırada yer alan  Reza Zarrab'a "Ben kimseye boşu boşuna evlat demem, Reza'ya evlat demişsem o doğrudur. Senin ihracattaki başarını tebrik ediyorum ve gözlerinden öpüyorum. Beni mahcup etmedin evlat" diyerek övgüler dizen Tatlıses, olayın ardından  Türkiye'ye dönen  Ebru Gündeş'i arayarak moral vermeye çalıştığı öne sürüldü.

 

http://www.sondakika.com/haber/haber-yalniz-kalan-ebru-ya-sanat-camiasinda-destek-8288152/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ