Advert

Terim'den şok tavır!

Seminere oldukça geç gelen Fatih Terim, yalnızca Mustafa Denizli, Yılmaz Vural ve Abdullah Avcı’yla bir araya geldi. Sadece fuar alanını dolaşan tecrübeli teknik adamın, birçok meslektaşının bulunduğu konuşma salonuna girmeyip etkinlikten ayrılması dikkat çekti.

Terim'den şok tavır!
Bu içerik 386 kez okundu.
Advert

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin (TüFAD),  () iş birliğiyle Antalya'da düzenlediği, Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri dün başladı.

Gazete Habertürk'ün haberine göre; geçtiğimiz yıllarda seminerde konuşmacı olarak yer alan fakat bu kez böyle bir davet almayan G.Saray  , birçok önemli antrenörün yer aldığı organizasyona oldukça geç katıldı. Antrenman nedeniyle geciktiği öğrenilen deneyimli teknik adam, Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı'nda yer alan stantları tek tek dolaşıp görevlilerle fotoğraf çektirdi. Ardından orada bulunan meslektaşları  ve  ile bir araya gelen tecrübeli hoca, G.Saray'dan eski öğrencisi Ergün Penbe ve Medipol Başakşehir Teknik Direktörü  ile de kısa süre görüştü.Avcı'yla şakalaşan ve oldukça keyifli olduğu gözlenen deneyimli hocanın birçok önemli meslektaşının bulunduğu konuşma salonuna girmeyerek sadece  alanını gezip seminerden ayrılması dikkat çekti. Terim, ne Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bir yetkiliyle ne de yerine göreve getirilen 'yla karşılaştı. Öte yandan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın da bulunduğu seminere 'ın raporlu olduğu için gelemediği öğrenildi.

https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2018/01/09/terimden-sok-tavir

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
QUARESMA ÖZÜR DİLEDİ
QUARESMA ÖZÜR DİLEDİ
FATİH TERİM'İN İSTEDİĞİ MELO'DAN CEVAP GELDİ
FATİH TERİM'İN İSTEDİĞİ MELO'DAN CEVAP GELDİ