Advert

Erdoğan'dan kaymakamlara müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kaymakam ücretleriyle ilgili olarak "Hakkaniyete dayalı bir ücret dengesinin en geç 2019 yılında kurulacağına inanıyorum" dedi. Erdoğan, Manisa'da bacakları kesilmiş hastayı sırtında taşıyan ambulans şoförünü örnek gösterdi

Erdoğan'dan kaymakamlara müjde
Bu içerik 470 kez okundu.
Advert

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de ağırladığı kaymakamlara hitap etti. Erdoğan, şunları kaydetti:

Hiçbir kaymakamımızın, emri altında çalışanlardan daha düşük maaş alıyor olması kabul edilebilir bir durum değildir. Bu konuda bir çalışmanın yapılarak tüm meslek grupları açısından hakkaniyete dayalı bir ücret dengesinin en geç 2019 yılında kurulacağına inanıyorum.

Eğer Türkiye 3 bin 500 dolar kişi başına milli gelirden 11 bin dolara ulaşmışsa, eğitim düzeyi bu derece yükselmişse artık burada devletle vatandaşın ilişkisinin eski düzeyde yürümesi mümkün değildir. Böyle bir yanlış yapan olursa karşısında önce bizi bulur. Kaymakam arkadaşlarımızın bu konuda azami dikkati gösterdiğini biliyorum. Yine de bazen vatandaşlarımızdan şikayetler aldığım oluyor. Her şikayet doğru ve haklı olacak diye bir şey elbette ama haklı şikayetleri tespit edersek gereğini yapmaktan da asla çekinmeyiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, iki bacağı kesilmiş hastayı sırtında evinde taşıyan ambulans şoförü Çetin Karamanlar'ı örnek göstererek, "Allah ondan razı olsun. Bizim böyle yiğitlere ihtiyacımız var" dedi.

http://www.haberturk.com/son-dakika-erdogan-dan-kaymakamlara-mujde-1790982

  •  
 

 

 
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan kaymakam ücretleri örnek gösterdi
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KASAPOĞLU, MUSTAFA CENGİZ'İ KABUL ETTİ
BAKAN KASAPOĞLU, MUSTAFA CENGİZ'İ KABUL ETTİ
PFDK'DAN AHMET AĞAOĞLU'NA CEZA
PFDK'DAN AHMET AĞAOĞLU'NA CEZA