Advert

BAŞKAN YAZICI GAZETECİLERİ UNUTMADI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından başta Tuzla olmak üzere, ilçemiz, komşu basın mensuplarına Tuzla Belediyesi Şelale Park’ta etkinlik düzenlendi.

BAŞKAN YAZICI GAZETECİLERİ UNUTMADI
Bu içerik 1278 kez okundu.
Advert

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından başta Tuzla olmak üzere, ilçemiz komşu basın mensuplarına Tuzla Belediyesi Şelale Park’ta etkinlik düzenlendi.

Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Pınar Bulut’un ev sahipliği yaptığı etkinlikte, basın mensupları Tuzla Şelale Park içerisinde bulunan Buz Pisti ve Bowling salonlarında keyifli dakikalar geçirdiler.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın katıldığı öğlen yemeğinde ise Başkan Yazıcı basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarken, yerel basının ve özellikle ilçede görev yapan Tuzla basın mensuplarının, bir ilçe için ne kadar önemli olduğuna değinerek, basın mensuplarıyla sohbet etti.

İhaleleri iptal edilen Kaynarca - Pendik - Tuzla metro hattı ile ilgilide bilgi veren Başkan Şadi Yazıcı, "projeler iptal edilmedi sadace ihaleler yüksek bedelle olduğundan dolayı ihaleler fesih edildi. Uygun fiyatlarla yapılacak ihalelerden sonra projeler kaldığı yerden bitecek" dedi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın düzenlemiş olduğu ve gazetecilerle bir araya geldiği programa, Tuzla Gazeteciler Derneği Başkanı Oğuzhan Bayrak, Başkan Yardımcısı Erkan Şensoy, Onursal Başkan Hakan Manici ve Dernek Kurucu Üyeleriyle beraber çevre ilçelerden davet edilen basın mensupları katıldı.

Keyifli geçen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile sohbet ve yemeğin ardından, basın mensuplarına Başkan Yazıcı tarafından verilen hediyelerin ardından toplu resim çekimi ile program sona erdi.

Tuzlapress Gazetesi olarak Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya, Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Pınar Bulut’a ve ekibine, bu anlamlı günde bizlerle beraber olarak onore ettikleri için teşekkür ederiz.

MUHABİR : YUNUS EMRE DUYGULU

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

 

tuzla tuzla belediyesi belediye başkanı dr. şadi yazıcı basın yayın ve halkla ilişkiler müdürü pınar bulut 10 ocak çalışan gazeteciler günü basın mensupları etkinlik tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
QUARESMA ÖZÜR DİLEDİ
QUARESMA ÖZÜR DİLEDİ
FATİH TERİM'İN İSTEDİĞİ MELO'DAN CEVAP GELDİ
FATİH TERİM'İN İSTEDİĞİ MELO'DAN CEVAP GELDİ