Advert

TUZLA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ ZİYARET EDEREK KUTLADI

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi ve Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri kursiyerleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde TRT İstanbul Stüdyolarını ve Güneş Gazetesi’ni ziyaret etti. Öğrenciler, TV ve gazetelerdeki günlük haber trafiğini yakından takip etti.

TUZLA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ ZİYARET EDEREK KUTLADI
Bu içerik 701 kez okundu.
Advert

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi ve Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri kursiyerleri, ziyaret ettikleri basın kuruluşlarında Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın selamını iletip 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı ve gazetecilere çiçek hediye etti.

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi ve Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri kursiyerleri, TRT İstanbul stüdyolarında TRT Çocuk kanalında yayınlanan “Haberin Olsun” ekibinin çalışmalarını takip etti. Programın yapımcısı Şeyma Durmaz ile sunucular Gözde Çevik ve Aslı Sezgin’le bir çekimin ardından kurgu, montaj ve yayın sürecini ilgiyle inceleyen öğrenciler, merak ettikleri sorulara da yanıt aldı.

Tuzla Belediyesi eğitim birimleri, Güneş Gazetesi’nde genel yayın yönetmeni Turgay Güler tarafından karşılandı. Tüm öğrencilerle bire bir ilgilenen Güler, gazetenin hazırlanışından okura ulaşana kadar geçen süreci ve ekip olmanın önemi hakkındaki bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla belediyesi dr. şadi yazıcı 10 ocak çalışan gazeteciler günü tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FENERBAHÇE İLE AKHİSARSPOR 13. RANDEVUDA
FENERBAHÇE İLE AKHİSARSPOR 13. RANDEVUDA
FENERBAHÇE YENİ ANTRENÖRÜNÜ AÇIKLADI
FENERBAHÇE YENİ ANTRENÖRÜNÜ AÇIKLADI