Advert

CEP TELEFONLARI BİR DİLEĞE DÖNÜŞTÜ

Şehir Koleji Okul Öğrenci Meclisi, Okul Aile Birliği ve Bir Dileğim Var Derneği Türkiye’nin dört bir yanında Lösemi tedavisi gören çocuklar için bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

CEP TELEFONLARI BİR DİLEĞE DÖNÜŞTÜ
Bu içerik 1025 kez okundu.
Advert

Şehir Koleji Okul Öğrenci Meclisi, Okul Aile Birliği ve Bir Dileğim Var Derneği Türkiye’nin dört bir yanında Lösemi tedavisi gören çocuklar için bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Sosyal Sorumluluk Projesi olarak Şehir Koleji Okul Öğrenci Meclisi, Okul Aile Birliği ve “Bir Dileğim Var Derneği” Kurucusu Sayın Alper Türedi ile iş birliği içerisinde başlattıkları geri dönüşüm projesi olan, telefon ve tablet kampanyası ile Türkiye’nin dört bir yanında Lösemi tedavisi gören çocukların hayallerini gerçekleştirmede bir nebze de olsa katkıda bulunarak onların mutluluğuna ortak oldular.

“Mutluluk Sadece Almakla Değil Vermekle de Olur” sloganıyla çıktıkları bu yolda Alper Türedi ve Ekibine destek veren Şehir Koleji ailesi, Güzel dileklere dönüşmesi adına topladıkları telefon ve tabletleri teslim etmenin mutluluğunu yaşadılar.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla şehir koleji sosyal sorumluluk projesi çocuklar lösemi tedavisi bir dileğim var derneği alper türedi tuzlapress mutluluk sadece almakla değil vermekle de olur
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FİKRET ORMAN BAŞKANLIĞA YENİDEN ADAY
FİKRET ORMAN BAŞKANLIĞA YENİDEN ADAY
Beşiktaş'ın Borcunun, 2 Milyar 495 Milyon 267 Bin TL Olduğu Açıklandı
Beşiktaş'ın Borcunun, 2 Milyar 495 Milyon 267 Bin TL Olduğu Açıklandı