Advert

"ÖZEL ÖĞRENCİMİZE ÖZEL ZİYARET"

Tuzla'da okuyan görme engelli, zeki, çalışkan ve azimli ilkokul 2. sınıf öğrencisi Zübeyde Güler'e Tuzla Protokolünden anlamlı ziyaret.

Bu içerik 1164 kez okundu.
Advert

Tuzla İlçe Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu ve Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral İbrahim Özdem Koçer, bugün 2017-2018 Eğitim öğretim yılının ilk yarısının son gününde, Tuzla’nın özel öğrencisine ziyarette bulunarak karnesini verdiler.

1. sınıfı Türkan Sabancı’da bitirerek, Tuzla’ya taşınan Mimar Sinan İlkokulu’nda 2 K sınıfında okuyan, görme engelli Zübeyde Güler’i evinde ziyaret eden, Tuzla Protokolü başarılı öğrencisinin karnesini vererek onu mutlu ettiler.

Haftanın 2 günü Rehberli Araştırma Merkezi’ne bağlı görme engeli öğretmeni Nilgün Yeğlidemir ile beraber birey, kabartma alfabesini çok iyi kullanan, zeki ve başarılı öğrenci Zübeyde Güler ve ailesi bu ziyaret ile çok mutlu oldular.

Tuzla Mimar Sinan İlkokulu Müdürü Mustafa Köse, başarılı öğrencisi Zübeyde Güler ile gurur duyduklarını ve bugün ki ziyaretten dolayı, Tuzla İlçe Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu ve Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral İbrahim Özdem Koçer’e teşekkürlerini dile getirdi.

Tuzlapress Gazetesi olarak, öğrencimizin başarılarının devamını diliyoruz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla kaymakamlığı tuzla belediyesi tuzla milli eğitim müdürlüğü tuzla deniz harp okulu komutanlığı tuzla son dakika tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SANGARE'Yİ YABANCI ZANNEDEN SPİKER
SANGARE'Yİ YABANCI ZANNEDEN SPİKER
İŞTE ANLAŞMA DETAYLARI
İŞTE ANLAŞMA DETAYLARI