Advert

TUGADER'DEN İLK ZİYARET BAŞKAN'A

Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) yeni kurulan yönetimiyle beraber, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı ziyaret ederek aynı zamanda da Başkan Yazıcı’nın doğum gününü kutladı.

TUGADER'DEN İLK ZİYARET BAŞKAN'A
Bu içerik 1134 kez okundu.

Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) yeni kurulan yönetimiyle beraber, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı ziyaret ederek aynı zamanda da Başkan Yazıcı’nın doğum gününü kutladı.

Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) Başkanı Oğuzhan Bayrak, Başkan Yardımcısı Erkan Şensoy, Genel Sekreter Murat Çaltepe, Muhasip Üye Doğan Şerefli ile beraber yönetim kurulu üyeleri Levent Ayhan, Kaan Murat Manici, İbrahim Şahin, Halil Güler, Halil Topal ve Serap Durmaz Tuzla Belediyesi Ayyıldız Tesislerinde Başkan Yazıcı’yı ziyaret ettiler.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın doğum günü dolayısıyla, teknolojiye ve antikaya merakıyla bilinen Yazıcı’ya gramofon tasarımlı pasta götüren Tuzla Gazeteciler Derneği(TUGADER) Başkan ve yönetimi, hep beraber kesilen pasta ile Başkan Yazıcı’ya sürpriz yaptılar.

Tuzla Gazeteciler Derneği’nin yeni yönetimi ve projeleri hakkında Başkan Yazıcı’ya bilgi veren dernek yönetimi, ülke gündemi ve Tuzla’yla ilgili olarak da Başkan Yazıcı’yla sohbet etme imkanı buldular.

Tuzla Belediyesi Ayyıldız Tesislerinde kendisini ziyaret eden TUGADER yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Yazıcı basının birlik ve beraberliğinin bu dernek çatısı altında oluşturulmasından son derece memnun olduğunu söyleyerek en kısa zamanda da derneğe ziyarette bulunacağını belirtti.

Tuzla Gazeteciler Derneği ( TUGADER ) adına Başkan Oğuzhan Bayrak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya  derneğin Tuzla’da bir çok projeye imza atarak ve çalışmaları ile Tuzla gündemini de en doğru haberlerle Tuzla’ya taşıyacaklarını dile getirirken, ilk organizasyonları olan Tuzla Gazeteciler Derneği 1. Kurumsal Voleybol Turnuvası hakkında hem bilgi vererek hem de turnuvanın açılışında yapılacak olan gösteri maçına davet ederken, basını ve özellikle yerel basını her zaman önemseyen ve yanlarında olarak destek olan Başkan Yazıcı’ya teşekkür etti.

Başkan Yazıcı ile toplu fotoğraf çekiminin ardından TUGADER üyeleri Ayyıldız Tesislerinden ayrıldılar.

Tuzla Gazeteciler Derneği ( TUGADER ) kurucu üyesi olan Tuzlapress Gazetesi adına da Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya bizlere ayırdığı vakit için ve her zaman yanımızda olduğu için teşekkür ederiz.

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla belediye başkanı tugader tuzla gazeteciler derneği dr. şadi yazıcı tuzlapress tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERDOĞAN'DAN MİLLİ TAKIMA TEBRİK
ERDOĞAN'DAN MİLLİ TAKIMA TEBRİK
TÜRKİYE SONU OLDU!
TÜRKİYE SONU OLDU!