Advert

8 MART'TA KADINA BÜYÜK DESTEK

Ümit Yılmaz Fight Academy’den Avrupa Şampiyonu Meltem Baş Okumuş tarafından 8 Mart Günün de başlamak üzere şiddet gören kadınlara 1 ay boyunca ücretsiz kickboks dersi verilecek.

8 MART'TA KADINA BÜYÜK DESTEK
Bu içerik 1215 kez okundu.

Tuzla’nın tanınan ismi Ümit Yılmaz Fight Academy’den Avrupa Şampiyonu Meltem Baş Okumuş tarafından 8 Mart Kadınlar Günün de başlamak üzere Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak şiddet gören kadınlara 1 ay boyunca ücretsiz kickboks dersi verilecek.

“Kadınların her alanda bedenlerini ve hakları savunmaya ihtiyacı vardır. Birçok savunma sporu öğrenildiğinde kadın yaşamını büyük ölçüde değiştirebildiği gibi hayata bakışınızı da değiştirebilir.” diyen Ümit Hoca lakabı ile Tuzla’nın tanıdığı Ümit Yılmaz, “Bizde Türkiye’nin yarası olan özellikle kadınların gördüğü şiddete duyarsız kalmak istemedik. Kendi imkanlarımızla Avrupa Şampiyonu sporcumuz Meltem Baş Okumuş’un desteğiyle şiddet gören kadınlara destek olmak amacıyla 1 ay ücretsiz onlara ders vererek hem savunma sporunu öğretmek hem de hayatlarına bir renk katmak istedik.” dedi.

Ümit Yılmaz Fight Academy tanınmış şampiyon hocalarıyla Tuzla’da hizmet verirken Cami Mahallesi İstasyon Caddesi’nde bulunan spor salonunda şiddet gören kadınlara destek olacak. Derslere 1 ay boyunca katılmak isteyen kadınlar 0535 528 35 73 irtibat numarasından gerekli bilgileri alarak kayıtlarını yaptırabilirler.

Tekses Medya Tuzlapress ailesi olarak Ümit Yılmaz Hoca olmak üzere tüm ekibine böyle bir duyarlılık göstererek kadınlarımıza verdikleri destek için Tuzla Halkı adına teşekkür ederiz.

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ ÖZEL HABERİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İRFAN CAN KADRODAN ÇIKARILDI
İRFAN CAN KADRODAN ÇIKARILDI
COMOLLİ'YE REST!
COMOLLİ'YE REST!