Advert

"O BENİMDİR, O BENİM MİLLETİMİNDİR ANCAK"

12 Mart 1921 tarihinde kabul edilen ve Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşı’nın 97. yıl dönümü, tüm Türkiye’de olduğu gibi Tuzla’da da kutlandı.

Bu içerik 860 kez okundu.

12 Mart 1921 tarihinde kabul edilen ve Mehmet Akif Ersoy’un yazdığı İstiklal Marşı’nın 97. yıl dönümü, tüm Türkiye’de  olduğu gibi Tuzla’da da kutlandı.

Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi tarafından yapılan etkinlik İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

İstiklal Marşı’nın 97. yıl dönümü dolayısıyla yapılan etkinliğe Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğ Amiral İbrahim Özdem Koçer,  Tuzla Piyade Okulu Komutanı Piyade Albay Yavuz Selim Turan, Tuzla Milli Eğitim Şube Müdürü Birkan Onat, Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, Tuzla Müftüsü Aşır Durgun,siyasi partilerin temsilcileri  ile beraber ev sahipliğini yapan Mehmet Tekinalp Anadolu lisesi Müdürü Mustafa Hançer ve Tuzla’da bulunan okul ve kurumların müdürleri katıldı.

Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi öğrencilerinin sahneye koydukları temsili oyun ile beraber Mehmet Akif Ersoy’da anılırken, İstiklal Marşı’nın 97. yılı kutlandı.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla kaymakamlığı tuzla belediyesi tuzla milli eğitim müdürlüğü tuzla halk eğitimi merkezi mehmet tekinalp anandolu lisesi tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İRFAN CAN KADRODAN ÇIKARILDI
İRFAN CAN KADRODAN ÇIKARILDI
COMOLLİ'YE REST!
COMOLLİ'YE REST!