Advert

TEHLİKEYE RAMAK KALMIŞTI

Kaşif Kalkavan Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde olası büyük bir tehlike Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın talimatı ile önlendi.

TEHLİKEYE RAMAK KALMIŞTI
Bu içerik 1418 kez okundu.
Advert

Kaşif Kalkavan Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde zamanında yapılan müdahale ile göçmekte olan istinat duvarı onarımı yapıldı.

Kaşif Kalkavan Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ferşat İhtiyaroğlu ''Okul yönetimi olarak okul ve çevre güvenliğine son derece önem vermekteyiz. Okul bahçesi dış kısmında yer alan 60 metre uzunluğunda 6 metre yüksekliğinde bahçe istinat duvarı göçme tehlikesi durumundaydı. Her gün yol güzergahını kullanan yaklaşık 1200 talebemiz tehlike ile karsı karşıya  bulunmaktaydı" dedi.

İhtiyaroğlu sözlerini  "Acil olarak yapılması gereken istinat duvarını Tuzla Belediyesi tekrardan yıkıp daha sağlam bir istinat duvarı inşa etti. Yapımda gecikme olsaydı son derece üzücü bir durumla karşılaşma riski çok yüksekti. Artık öğrencilerimiz korkuyla, endişeyle değil yol güzergahından güvenle geçmektedir. Bu amaçla bu hizmeti okulumuza sağlayan, konuya hassasiyat ile yaklaşan ve derhal müdehale eden başta Tuzla Belediyesi Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı olmak üzere,  belediye yönetimine ve emeği geçen tüm Tuzla Belediyesi personeline, okulumuz öğretmen, öğrenci ve veliler adına teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla belediyesi Kaşif Kalkavan Çok Programlı Anadolu Lisesi tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"