Advert

DR.FATMA YAZICI'YA SEVGİ SELİ

Özel Tuzla Hastanesi Başhekimi ve Tuzla Gönül Elleri Çarşısı Onursal Başkanı aynı zamanda da Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi olan Dr. Fatma yazıcı 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile bugün büyük mutluluk yaşadı.

DR.FATMA YAZICI'YA SEVGİ SELİ
Bu içerik 996 kez okundu.
Advert

Tıp Bayramı dolayısı ile ziyaretçi akınına uğrayan, Özel Tuzla Hastanesi Başhekimi Dr. Fatma Yazıcı’nın ilk misafirleri Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı gönüllüleri oldu.

Dr. Fatma Yazıcı’nın 2. Ziyaretçisi Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezinin minikleri olurken, hastanede de büyük ilgi gördüler.  

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetimi de Tıp Bayramı’na Dr. Fatma Yazıcı’ya sürpriz yaptılar.

Dr. Fatma Yazıcı’yı Tıp Bayramı’nda ziyaret eden, bir diğer siyasi parti de Saadet Partisi İlçe Başkanı Resul Kılıç ve yönetimi oldu.

Ziyaretler ardı ardına sürerken, Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Semanur Karagöz Yavuz ve ekibi de Dr. Fatma Yazıcı bugün ziyaret eden isimler arasında idi.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu, çok sevdikleri Fatma ablalarını ziyaret ederek Tıp Bayramı’nı kutladılar.

Dr. Fatma Yazıcı’ya bir diğer ziyaret ise Tuzla Yeşilay Başkan Yardımcısı Köksal Yüzbaşıoğlulları ve ekibi oldu.

Rumeli Kültür Merkezi Derneği Başkanı Hale İş ve yönetimi de Dr. Fatma Yazıcı’nın Tıp Bayramı’ndaki diğer ziyaretçileri idi.

Dr. Fatma Yazıcı’nın son ziyaretçisi ise AK Parti Sosyal İşler Birimi oldu.

Tuzlapress Gazetesi olarak, bizde başta Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı olmak üzere tüm doktorlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlar, sağlığımızı emanet ettiğimiz tüm hekimlerimize başarılar dileriz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla belediyesi dr. şadi yazıcı dr. fatma yazıcı tuzla son dakika tuzla gönül elleri çarşısı tuzla yeşilay özel tuzla hastanesi tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"