Advert

Rummenigge: Siz Türkiye'nin Bayern'isiniz!

Beşiktaş, Alman devinin yöneticilerini mükemmel şekilde ağırladı. Stada ve kulübe hayran kalan Bayern Münih CEO’su Karl-Heinz Rummenigge, “Her türlü iş birliğine hazırız. Çünkü siz, Türkiye’nin Bayern Münihisiniz” sözleriye övgüler yağdırdı.

Rummenigge: Siz Türkiye'nin Bayern'isiniz!
Bu içerik 458 kez okundu.

Bayern Münih Yönetimi, Almanya’daki Siyah- Beyazlılar’ı en iyi şekilde ağırlamıştı. Yemek mönüleri Türkçe hazırlanmış, piyanoyla Beşiktaş marşları çalınmıştı. Dün de Fikret Orman ve kurmayları, Alman devinin yöneticilerini benzer şekilde ağırladı. Fikret Orman ve genel sekreter Ahmet Ürkmezgil; Bayern Münih CEO’su Karl- Heinz Rummenigge, Bayern Münih Divan Başkanı Uli Hoeness ile UEFA Delegesi Martin Stunkerboom ve beraberindekileri şerefine White Pepper Restoran’da yemek verdi.

Orman, teşekkür etti

Sıcak bir ortamda geçen yemeğin sonunda Orman, Rummenigge’ye; Ürkmezgil ise Hoeness’e plaket takdim etti. Daha sonra iki takımın yöneticileri stada geçti. Almanlar’ın efsanesi Rummenigge, Vodafone Park’a ve Beşiktaş Kulübü’ne hayran kaldı. Karl-Heinz Rummenigge, Fikret Orman’a bu hayranlığını dile getirip, “Beşiktaş ile her türlü iş birliğine hazırız. Çünkü siz, Türkiye’nin Bayern Münihisiniz” ifadelerini kullandı. Orman, kulübüne yapılan bu övgüler karşısında Alman futbolunun efsanesine teşekkür etti.

 
bayer beşiktaş karakartal
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BRUMA BOMBASI! GERİ DÖNÜYOR
BRUMA BOMBASI! GERİ DÖNÜYOR
MİLLİ TAKIM HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
MİLLİ TAKIM HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ